Neler Yeni

YENİ MONİTÖR VİDEOSU HAKKINDA

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Koçaş
Abi ne zamandır monitörümü değiştirmek istiyorum, sağolsun Abdullah abi yeni videosunda harika bir fiyat performans monitör incelemiş videoda fiyatı 3.200 tl linke bi tıkladım 3900 tl yapmışlar video paylaşılalı daha 2 saat oldu bu ne kadar sinir bozucu bir durum ya Abdullah abiye de burdan seslenmek istiyorum bu konu hakkında düşüncelerini söyleyebilir mi ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül abi bu konu hakkında ne düşünüyorsun

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Abi ne zamandır monitörümü değiştirmek istiyorum, sağolsun Abdullah abi yeni videosunda harika bir fiyat performans monitör incelemiş videoda fiyatı 3.200 TL linke bi tıkladım 3900 TL yapmışlar video paylaşılalı daha 2 saat oldu bu ne kadar sinir bozucu bir durum ya Abdullah abiye de burdan seslenmek istiyorum bu konu hakkında düşüncelerini söyleyebilir mi ?

Adamlar 300 stok açtı o fiyattan, videoya ve lansmana özeldi bitmiş demek ki. Ne düşünecek alanlar almış işte 😀

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Abi ne zamandır monitörümü değiştirmek istiyorum, sağolsun Abdullah abi yeni videosunda harika bir fiyat performans monitör incelemiş videoda fiyatı 3.200 TL linke bi tıkladım 3900 TL yapmışlar video paylaşılalı daha 2 saat oldu bu ne kadar sinir bozucu bir durum ya Abdullah abiye de burdan seslenmek istiyorum bu konu hakkında düşüncelerini söyleyebilir mi ?

bazı kansız insan evlatları indirimde olan şeyleri stoklayıp sonra 2.elde daha pahalıya sattığı için stok kalmıyor bun aynısı goat v4de de oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Koçaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamlar o fiyata 300 stok açmışlar, videoya ve lansmana özelmiş, demek ki tükenmiş. Alanlar ne düşünsün sadece aldı 😀
Haklısınız, elbette stok biter ve fiyat artar ama abdullah abi "belki bundan 2-3 ay sonra, siz bu videoyu izliyorsanız, fiyat 4000 olursa düşünülebilir" diyor daha 1 gün geçmedi Allah aşkına moralim bozuldu ya

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
allah belalarını versın bende alamadım

allah belalarını versın bende alamadım