Neler Yeni

Yeni MSI G274QPF Monitörde Ekranda Bozulma Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre TÜRKEŞ
Herkese iyi geceler.
Yeni bir monitör aldım MSI G274QPF daha yeni elime ulaştı kurulumunu yaptım ve kullanmaya başladım. Ekranda anlayamadığım ve tanımlayamadığım bir bozulma mevcut. Ekranın ortasında bir perde varmış gibi görüntü o kısımda hiç yok. Ayrıca bazen ekranın üst kısmından alt kısmına doğru ince mavi çizgi oluşup kayboluyor. Ara sırada ekran kararıyor 2-3 saniye sonra tekrar açılıyor. Fotoğraflarını ekliyorum. Ne olduğunu bilen varsa destek istiyorum. Bu bir bozukluk ise iade veya değişim talebi yapmam mümkün müdür nasıl bir yol izlemem lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşadığım durumun videosu bu ne olduğunu henüz çözemedim

Ekler

• IMG-20240115-WA0000.jpg
    IMG-20240115-WA0000.jpg
    216.2 KB · Hit: 57
  • IMG-20240115-WA0001.jpg
    IMG-20240115-WA0001.jpg
    265 KB · Hit: 57
Son düzenleme:

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bana monitör problemli gibi geldi bu monitörden başka bilgisayarını test edebileceğin monitörün var mı?

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
Hangi siteden aldıysan geri yolla veya driver felan varsa yükle gider belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre TÜRKEŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski Wievsonic monitörümde sorunsuz çalışıyordu şimdi bunu yeni aldım hepsiburada üzerinden yeni kurdum ve durum bu. Peki sadece iade hakkımmı var acaba yoksa değişim talebinde bulunabilir miyim. Malum bunu iade etsem gidip kabul edilip para iadesi yapılana kadar zam gelme durumu var. Driver güncellemesi yapıp deneyeceğim öncelikle daha sonra son durumu yazarım buraya

Hepsiburada üzerinden aldım. Peki sadece iade hakkımmı var yoksa değişim talebinde bulunabiliyor muyum hepsiburada üzerinden

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
Eski Wievsonic monitörümde sorunsuz çalışıyordu şimdi bunu yeni aldım hepsiburada üzerinden yeni kurdum ve durum bu. Peki sadece iade hakkımmı var acaba yoksa değişim talebinde bulunabilir miyim. Malum bunu iade etsem gidip kabul edilip para iadesi yapılana kadar zam gelme durumu var. Driver güncellemesi yapıp deneyeceğim öncelikle daha sonra son durumu yazarım buraya

Hepsiburada üzerinden aldım. Peki sadece iade hakkımmı var yoksa değişim talebinde bulunabiliyor muyum hepsiburada üzerinden
O kadar detay bilemem ama sen önce internet sitesinden driver indir, belki sorun gidebilir.

Top Bottom