Neler Yeni

Yeni Nesil HP Pavilion Gaming Dizüstü Ürünleri Nasıldır ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
birkaç yerde rastladım. hp pavilion gaming laptopları çok hoş duruyor. tasarım açısından bilindik bir markaya benzettim ama hangisi bilmiyorum. sizce pavilion gaming laptop ürünlerinin hem tasarımı hem de performansı nasıldır ?

Düzenleme: birkaç dk önce bronze oldum alırım bi h.o

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Takipteyim, sadece kullanmış ya da kullanmış kadar bilen kişiler yazarsa iyi olur.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu linkteki laptobu öğrenciyken 2 sene kullandım.Mart 2020de sattım.Çok memnundum gerek oyun gerek grafik tasarımcı olduğum için iş için fazlasıyla işimi gördü.Mart ayında da öğrencilik bitince laptoba gerek kalmadığı için satıp masaüstüne geçtim.Genel anlamıyla beni memnun bırakan bir üründü.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu linkteki laptobu öğrenciyken 2 sene kullandım.Mart 2020de sattım.Çok memnundum gerek oyun gerek grafik tasarımcı olduğum için iş için fazlasıyla işimi gördü.Mart ayında da öğrencilik bitince laptoba gerek kalmadığı için satıp masaüstüne geçtim.Genel anlamıyla beni memnun bırakan bir üründü.
dostum ben yeni nesil ürünlerden bahsediyordum. yani tamamen oyun üzerine kurulu olanlardan. ama olsun temeli aynı olabilir. teşekkürler.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
HP de bence Omen serisi dışında alınmaz. Arkadaşımda Pavilion Gaming var GTX1050 var uçak motoru gibi sesi var PS4 den bile daha sesli. Başka bir arkadaşımda Omen var o da sesli ama o kadar değil

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
HP de bence Omen serisi dışında alınmaz. Arkadaşımda Pavilion Gaming var GTX1050 var uçak motoru gibi sesi var PS4 den bile daha sesli. Başka bir arkadaşımda Omen var o da sesli ama o kadar değil
Bende normal bi HP laptop var biraz sesli ama oyun oynarken sesden farketmiyorsun. İşlemci sıcaklığı da 70'i geçmiyordu genelde. Geçse de 73 falan oluyordu.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Laptopların hepsi yükte sesli çalışır, ve ısınırlar, ne bekliyorsunuz sıvı soğutmalı sistem kadar sessiz olmasını mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence HP nin gaming laptopları iyi.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Laptopların hepsi yükte sesli çalışır, ve ısınırlar, ne bekliyorsunuz sıvı soğutmalı sistem kadar sessiz olmasını mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence HP nin gaming laptopları iyi.
Hayatımda arkadaşımda ilk defa oyun laptopu gördükten sonra masaüstünden sonra bayağı bi sesli gelmişti yani

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hayatımda arkadaşımda ilk defa oyun laptopu gördükten sonra masaüstünden sonra bayağı bi sesli gelmişti yani

E öyle yani, hem ince hemde performanslı yapmaya çalışıyorlar ve içine bir sürü şey tıkıyorlar, napsın bu laptop :D ?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
E öyle yani, hem ince hemde performanslı yapmaya çalışıyorlar ve içine bir sürü şey tıkıyorlar, napsın bu laptop :D ?
Kaybolsun gitsin 10.000 liraya içinde 1660ti barındırıyor zaten

Excator23cm

80+ Gold
çook ısınıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,876
Üyeler
140,263
Son üye