Neler Yeni

Yeni oled monitör h.o or g.o

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mesut ilteke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güzel bir şeye benziyor. Kronik sorunu yoksa hayırlı olsun güle güle kullanın.
Baktım kronik sorun yokmuş hdmı 2.1 bulabilirsem kaliteli bir tane
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok daha iyi olur 12 bite çıkabiliyor o zaman

BabaVoss7

80+ Silver
https://www.samsung.com/tr/monitors...-inch-175hz-curved-ultra-wqhd-ls34bg850suxuf/
Ürünü uzun zamandır kovalıyorum şuan çok çok ucuz en uygun oled diyebilirim özellikleri bakımından da gayet doyurucu siz ne düşünüyorsunuz fikirleriniz neler
Güzeldir yaklaşık bi 4-5 aydır oldu sanırım kullanıyorum. Hdmi gerek duymadım bi bakındım etrafa çok saçma fiyatlarda bilinmedik markalar vardı. Belli bi kroniğü tok genel oled kurallarına dikkat et yeter. Fiyatı çok güzel inmiş ben 12 taksit 32 ye almıştım taksitten dolayı acımıyorum ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mesut ilteke
Güzeldir yaklaşık bi 4-5 aydır oldu sanırım kullanıyorum. Hdmi gerek duymadım bi bakındım etrafa çok saçma fiyatlarda bilinmedik markalar vardı. Belli bi kroniğü tok genel oled kurallarına dikkat et yeter. Fiyatı çok güzel inmiş ben 12 taksit 32 ye almıştım taksitten dolayı acımıyorum ama
Hocam hdmı istememin sebebi dediğim gibi 12 bit renk derinliğine çıkıbikiyor olması oled kuralı uzun kullanma vs heralde zaten bir monitör daha var genel olarak onu kullanacağım

BabaVoss7

80+ Silver
Hocam hdmı istememin sebebi dediğim gibi 12 bit renk derinliğine çıkıbikiyor olması oled kuralı uzun kullanma vs heralde zaten bir monitör daha var genel olarak onu kullanacağım
Hdmide bazıları demişti forumlarda ekran açılmıyor görüntü gidip gelebiliyor titreme oluyor diye. Tek sıkıntı o biliyorum. UUn süre kullanmayada şahsen tavsiye etmem tabi ama 12 saati geçkin kullandığımda oldu sık sık. Bende ikinci monitör diye aldım ana monitör yaptım öbürünü sattım bi anda 😂. Parlaklığı çok zorlamadıkça bişey olmaz givi geliyor bana ekrana dokundupunuzda sıcaklıktan anlıcaksınız zaten. 12 bit daha iyi tabi ama 10 bitte gaywt yeterli günümüzde bemce

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mesut ilteke
Hdmide bazıları demişti forumlarda ekran açılmıyor görüntü gidip gelebiliyor titreme oluyor diye. Tek sıkıntı o biliyorum. UUn süre kullanmayada şahsen tavsiye etmem tabi ama 12 saati geçkin kullandığımda oldu sık sık. Bende ikinci monitör diye aldım ana monitör yaptım öbürünü sattım bi anda 😂. Parlaklığı çok zorlamadıkça bişey olmaz givi geliyor bana ekrana dokundupunuzda sıcaklıktan anlıcaksınız zaten. 12 bit daha iyi tabi ama 10 bitte gaywt yeterli günümüzde bemce
Yani monitörün özelliğini kullanmak istiyorum daha önce deneyimlemediğim için merak ettiğim bir özellik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,269
Üyeler
157,348
Son üye
Selenizm
Top Bottom