Neler Yeni

yeni sistem toplayacağım ama kararsız kaldım sizce bu sistem nasıl olur ?

violent76

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ali
şimdi elimde 2 seçenek var ya elimdeki sistemi yükselteceğim yada intel bir sistem toplayacağım
elimdeki sistemde ram anakart ve işlemci değiştirmem gerekiyor fx serisi bir amd işlemcim ve darboğaza sebep olsan rx570 ekran kartım var yeni alacağım amd işlemci ve anakart olarak 2. el fiyatı ucuz olan bir anakart ve işlemci tavsiyesi istiyorum -- işlemci ryzen 3 serisi olmalı -- anakart ta 2. el fiyatı maks 400 civarı
bunun dışında intele çevirirsem sistemi i3 9100f ve intel bir anakart almam gerekecek sizce intel mi almalıyım yoksa amd olan sistemimi upgrade mi edeyim özetleyecek olursak
amd sistemde ram işlemci ve anakart değiştireceğim
intel yaparsam işlemci ram anakart belkide ekran kartı ki uyumu olduğunu düşünüyorum ekran kartının rx570 rog serisi var sizce hangisi performans konusunda bana yardımcı olur oynadığım 2 oyun var pcde sadece
black desert ve warframe yüksek grafikte oynamak istiyorum ama hepsini optimizasyonlu oynuyorum eğer daha iyi performans ve daha ucuz bir sistem tavsiyeniz varsa elimdeki sistemde 500w psu var onu aşmadan bir sistem tavsiyesi verebilirsiniz

MetheFor

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Metehan
Öncelikle merhaba, yeni bir sistem topladım dostum. ve elimde olan ryzen 3 1200 msı a320a pro vd plus ve 8gb 2400mhz corsair ram boşa çıkmış durumda 2.el almayı düşünüyorsan bana ulaşabilirsin. işlemcinin şu an satılan fiyatı 1000-1100 TL anakart 450-500 civarlarında ram ise 250-300 2.ele girince tabi ki de fiyatlar düşüyor ve bu işlemci en ucuz 650 anakart 400 ram ise 200 benim gördüğüm piyasa değerleri bu 3ünü sana 1200e bırakabilirim. Yine düşünce senin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,518
Üyeler
156,347
Son üye
PocoBeyy
Top Bottom