Neler Yeni

Yeni Sistemdeki Sıcaklıklar Normal Mi ?

uyg4rcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Uygar
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya
Instagram
uyg4rcik
Hocam bugün görüştüm, ben yanlışlıkla 2 farklı kartlı sistemden de sipariş verdiğim için ikisi de yola çıkmış. Muhtemelen D6 olanı alıp diğerini iadeye göndereceğim ya da onu da alıp ayrıca satacağım.

Kart konusunda araştırmama gelirsek de kronik olarak ısınma problemlerinin olduğu bir kartmış. D6 olan da ısınıyormuş. Ama diğerine nispeten bir tık daha az. Genel yorumlar imkanınız var ise farklı kart ile değiştirin diyorlar, yok ise ucuz olanı alın kullanın gibisinden yorumlar. Bakalım sistem geldiğinde deneyip tekrardan izlenimlerimi aktarmaya çalışırım.
Aga senin iş yine iyi ikisinden birisini seçeceksin benim artık değiştirme gibi lüksüm de kalmadı, ısınan kartı satın aldım şaka gibi ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bugün görüştüm, ben yanlışlıkla 2 farklı kartlı sistemden de sipariş verdiğim için ikisi de yola çıkmış. Muhtemelen D6 olanı alıp diğerini iadeye göndereceğim ya da onu da alıp ayrıca satacağım.

Kart konusunda araştırmama gelirsek de kronik olarak ısınma problemlerinin olduğu bir kartmış. D6 olan da ısınıyormuş. Ama diğerine nispeten bir tık daha az. Genel yorumlar imkanınız var ise farklı kart ile değiştirin diyorlar, yok ise ucuz olanı alın kullanın gibisinden yorumlar. Bakalım sistem geldiğinde deneyip tekrardan izlenimlerimi aktarmaya çalışırım.
Bu arada sanırım iade bir sorun olmadığı sürece yapılmıyor ürünün iade şartlarında yazıyordu.

ryuzakii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf BOZKIR
Aga senin iş yine iyi ikisinden birisini seçeceksin benim artık değiştirme gibi lüksüm de kalmadı, ısınan kartı satın aldım şaka gibi ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sanırım iade bir sorun olmadığı sürece yapılmıyor ürünün iade şartlarında yazıyordu.
Dostum ikisi de elime ulaştı bugün, oc li ekran kartı olan sistemi satışa koydum. Monitör alınca da d6 lı sistemi kurup kullanmayı planlıyorum.

System32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Melih
İşlemcinin 70 olması normal,fakat ekran kartı biraz fazla gibi geldi,apu mu sistem yoksa ?
Ekran kartı İşlemciden daha çok ısınır işlemci 70c pek normal değildir. Ama ekran kartında normal 70c sıcaklık.

uyg4rcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Uygar
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya
Instagram
uyg4rcik
Dostum ikisi de elime ulaştı bugün, oc li ekran kartı olan sistemi satışa koydum. Monitör alınca da d6 lı sistemi kurup kullanmayı planlıyorum.
Çok mu ısınıyor neden satışa koydun? :(

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,482
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Arkadaşlar bilgisizim beni aydınlatırsanız sevinirim.
- Yeni çıkan sistemde işlemci ve ekran kartı 70 derece (csgo da ) sizce bu normal mi ?
- Windows kurulu mu gelecek?
Normal gib

muskA

80+ Silver
Ekran kartı İşlemciden daha çok ısınır işlemci 70c pek normal değildir. Ama ekran kartında normal 70c sıcaklık.
Dostum Cs:Go işlemci bazlı bir oyun,ve 70c gayet normal Cs:Go gibi bir oyunda.

Top Bottom