Neler Yeni

yeni ssd alacağım orijinal olmayan w10 nası yüklicem açıklamayı okuyup yardım lütfen

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
arkadaşlar şu an ki ssd 120 gb az geldiği için yeni bir ssd almaya karar verdim 240 gb fakar w10 orjinal pahalı olduğu için crackli mi yoksa her ne deniyorsa adına nasıl indreceiğim nereden temin edeceğim yardım edin lütfen

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
5-10tl verebilir misin? Crack önermiyoruz. Windows 10 u microsoftun sitesinden ücretsiz bir şekilde bilgisayarına kurabilirsin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
arkadaşlar şu an ki ssd 120 gb az geldiği için yeni bir ssd almaya karar verdim 240 gb fakar w10 orjinal pahalı olduğu için crackli mi yoksa her ne deniyorsa adına nasıl indreceiğim nereden temin edeceğim yardım edin lütfen
Deneme sürümü indirin bu yöntemle lisanslı hale getirin.

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
Kankam direk microsoftun sitesinden indirsen win 10'u sonra cmd veya farklı bir uygulama ile etkinleştirsen daha iyi olmaz mı

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5-10tl verebilir misin? Crack önermiyoruz. Windows 10 u microsoftun sitesinden ücretsiz bir şekilde bilgisayarına kurabilirsin.
kanki şimdi ilk olarak dediğin w10 bulamadım 2. olarak ben bunu nereye indireceğim şu an w10 yüklü diğer ssd için usb ye mi aktarmam lazım nasıl olacak o iş ? açıklarmısın

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
kanki şimdi ilk olarak dediğin w10 bulamadım 2. olarak ben bunu nereye indireceğim şu an w10 yüklü diğer ssd için usb ye mi aktarmam lazım nasıl olacak o iş ? açıklarmısın
youtube da videolar var. İlk önce Microsoft un sitesinden windows 10 u *ücretsiz* bir şekilde iso dosyası olarak indir. Youtube daki videolar daha sağlıklı olur.

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
Usb'ye aktarmak daha iyi olur iso dosyasını indireceksin ve youtubede videolar var izlersen yaparsın sen kolay zaten ama en az 8Gb lik usb belleğin olsun en az 8
microsoft bedavaya veriyor zaten onu yüklersin sonra cmd veya bir program yöntemiyle etkinleştirirsin windows'u

Yellow101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Vanessa
128GB kapasiteli bir SSD'nin bazen sistem diski olması yeterli değildir çünkü birçok yazılım yükleyeceğiz ve Windows çok sayıda disk alanı kaplayabilecek birçok önbellek dosyası oluşturacaktır. Disk alanı tükendiğinde, SSD'nin performansı yavaşlayacaktır. Bu nedenle en az 256GB gibi daha büyük kapasiteli bir SSD almanız önerilir.
Diğer profesyonel sistem taşıma yazılımlarından da destek alabiliriz. Bu tür bir yazılımla sistemi taşıma adımları daha kolay olabilir. Ayrıca sistemi HDD'den SSD'ye aktardığımız zaman yeni diskin 4K hizalı olup olmadığına da dikkat etmeliyiz. 4K hizalı değilse SSD'nin performansı zayıf olacaktır. Bu yazılımı daha önce sistemi SSD'den HDD'ye aktarmak için kullandım ve SSD'de 4K hizalamasını otomatik olarak yapmama yardımcı oldu. Ve tüm işlem sadece 4 basit adımdır.
https://www.reneelab.com/move-windows-10-ssd-free.html

-Cenker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Cenker Çaylan
Youtubeda dolu videosu var ilk flasha iso yükleyip rufusla yazdırıp başlangıç açılmasını flashla yapmanız gerekiyor sonra diskleri biçimlendirip kurulmasını bekliyorsunuz sitelerde 10-15 TL ye satılan kodlar var onlardan ürün anahtarını etkinleştirip rahatınıza bakabilirsiniz..

Top Bottom