Neler Yeni

Yeni Sürüm GP Ogre RGB Red Switch Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Bütçe
320
Herkese merhaba.

GamePower Ogre Rgb Red Switch - 310 TL veya GamePower Ogre Rainbow Red Switch - 268 TL (GittiGidiyor 30 TL indirim kuponum var) almayı düşünüyorum. "Enter" tuşu büyük olan sürümde kronik sorunların çoğu kalkmış diyorlar. O yüzden bu modele yöneldim.

Beklentilerim:
- Red Switch olmalı.
- Numpad (Sayı tuş takımı) olmalı.
- Bilek desteği olmalı.
- Kısayol multimedya tuşları olmalı. Bu kısayollar illa harici bir tuş olmak zorunda değil. "F" tuşlarında da yer alabilir.
- Türkçe karakter destekli olmalı.
- "Enter" tuşu büyük olmalı.

Yukarıda belirttiğim modellerden birinin o fiyatlara alınması sizce mantıklı mı? Bunların haricinde önerdiğiniz mekanik klavye var mı?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Herkese merhaba.

GamePower Ogre Rgb Red Switch - 310 TL veya GamePower Ogre Rainbow Red Switch - 268 TL (GittiGidiyor 30 TL indirim kuponum var) almayı düşünüyorum. "Enter" tuşu büyük olan sürümde kronik sorunların çoğu kalkmış diyorlar. O yüzden bu modele yöneldim.

Beklentilerim:
- Red Switch olmalı.
- Bilek desteği olmalı.
- Kısayol multimedya tuşları olmalı. Bu kısayollar illa harici bir tuş olmak zorunda değil. "F" tuşlarında da yer alabilir.

Yukarıda belirttiğim modellerden birinin o fiyatlara alınması sizce mantıklı mı? Bunların haricinde önerdiğiniz mekanik klavye var mı?
gamepowerın kulaklıkları hariç kötü googleye gamepower ogre şikayet yaz ilk siteden şikayetlere bak cidden çok sorunlu bir şey onu almak yerine sağlam marka mebran al daha iyi(bence)

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
gamepowerın kulaklıkları hariç kötü googleye gamepower ogre şikayet yaz ilk siteden şikayetlere bak cidden çok sorunlu bir şey onu almak yerine sağlam marka mebran al daha iyi(bence)
Kulaklıklarıda kötü örneğin medusa

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
  • Beğen
Reaksiyonlar: RefX
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower alma 2.gün bozulmama garantisi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu klavyeyi al koduda forumdan birine ver ya da başka birşeyde kullan
Dediğiniz ürüne baktım. Şöyle bir yorum var, "Düz mavi switchi farklılık olsun diye "Cyan" olarak göstermişler. Gerçek Cyan switch klavye istiyorsan minimum 1500TL bütçen olacak. Klasik mavi switch klavye".

Ben Red Switch istiyorum. Bir de bu yeni sürümde çoğu sorun kalktı diyorlar. Sizce de öyle mi? Büyük enter tuşu olanlar yeni sürümmüş.

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan
Dediğiniz ürüne baktım. Şöyle bir yorum var, "Düz mavi switchi farklılık olsun diye "Cyan" olarak göstermişler. Gerçek Cyan switch klavye istiyorsan minimum 1500TL bütçen olacak. Klasik mavi switch klavye".

Ben Red Switch istiyorum. Bir de bu yeni sürümde çoğu sorun kalktı diyorlar. Sizce de öyle mi? Büyük enter tuşu olanlar yeni sürümmüş.
hayır kalkmadı

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Usta red switch işe girince bu fiyata öyle klavye bulmak baya zor ama sizin için bakıcam

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Herkese merhaba.

Beklentilerim:
- Red Switch olmalı.
- Bilek desteği olmalı.

Senin beklentini karşııyor : https://www.hepsiburada.com/rampage...k-klavye-p-HBV000014DMGD?magaza=DSM Teknoloji

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neden kötü söylermisiniz 1.5 2 yıldır kullanıyorum gayette memnunum
dip ses sorunu var kablosu güven vermiyor daha bir kaç ay sonra kulaklığı kafama açarken çatırdama sesleri geliyor driveri çok kötü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,248
Üyeler
156,303
Son üye
BBeyonder
Top Bottom