Neler Yeni

Yardım Yeni taşındık 20 gündür internetimiz taşınmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Başlıkta da belirttiğim gibi internetimiz hala gelmedi. Dsmart üzerinden paket almıştık ama ne gelen var ne giden. Randevu vermelerine rağmen gelmiyorlar.
Evimiz 60mbps Türk Telekom altyapısına kadar destekliyor. Ben TürkNet düşünüyorum sizce alınabilir mi ne gibi sorunlaar yaşarım?

Abdullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Abdullah ÇELİK
Dsmartı taahütlü mü aldın

2000hs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
isim
birazcık müşteri hizmetlerini rahatsız etmeniz lazım fakat şu anda herkes internet bağlıyor eve o yüzden uzun sürüyor bu işler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birazcık müşteri hizmetlerini rahatsız etmeniz lazım fakat şu anda herkes internet bağlıyor eve o yüzden uzun sürüyor bu işler.
Dersler için 20 gündür mobil veri kullanıyorum. Her aradığımda başka bir müşteri temsilcisi başka bir şey söylüyor

Karatuğ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
İbrahim Halil Özkınacı
Başlıkta da belirttiğim gibi internetimiz hala gelmedi. Dsmart üzerinden paket almıştık ama ne gelen var ne giden. Randevu vermelerine rağmen gelmiyorlar.
Evimiz 60mbps Türk Telekom altyapısına kadar destekliyor. Ben TürkNet düşünüyorum sizce alınabilir mi ne gibi sorunlaar yaşarım?
Kardeşim turknet 2 haftadır gelip yapacak ama ne gelen var ne giden bı gelmediler arıyorum diyor bekleyeceksin

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
Müşteri hizmetleri arayarak konumunuzu bulunduğunuz yere taşmınamsina talep edin olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet Fidan
6 yıldır alt yapısı yapılmayan biri olarak eğer sözleşme bitti ise türknet iyidir ona geçin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,291
Üyeler
155,707
Son üye
Yalın Aras KARACA
Top Bottom