Neler Yeni

Yardım Yeni taşındık 20 gündür internetimiz taşınmadı

Pen9uen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Engin BAYRAKLI
Başlıkta da belirttiğim gibi internetimiz hala gelmedi. Dsmart üzerinden paket almıştık ama ne gelen var ne giden. Randevu vermelerine rağmen gelmiyorlar.
Evimiz 60mbps Türk Telekom altyapısına kadar destekliyor. Ben TürkNet düşünüyorum sizce alınabilir mi ne gibi sorunlaar yaşarım?
Bina girişindeki telefon hatlarının olduğu kutuya bir bak senin adına etiket varmı var ise resmini çekip firmayla görüş ev içi bağlantıları Dsmart ekibi yapacak. Türknet YAPA hattı kullanabilirsen işe yaraya bilir kafam rahat olsun pahalı olması sorun degil dersen türk telekom san şaşmayacaksın binada fiber hat var ise sorun yaşamazsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Bana mesaj atıyorlar beklemeye devam edin diye hayır başka hiçbir açıklama yapmadan beklemek zor ayrıca bu şehirlere giriş çıkış tam yasaklanırsa hiç yapmazlar
Orta da kalıp boşuna para ödemeye devam edeceğiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Bina girişindeki telefon hatlarının olduğu kutuya bir bak senin adına etiket varmı var ise resmini çekip firmayla görüş ev içi bağlantıları Dsmart ekibi yapacak. Türknet YAPA hattı kullanabilirsen işe yaraya bilir kafam rahat olsun pahalı olması sorun degil dersen türk telekom san şaşmayacaksın binada fiber hat var ise sorun yaşamazsin
Teşekkürler ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,552
Üyeler
154,612
Son üye
sekerlipencere
Top Bottom