Neler Yeni

Yeni telefonda internet çok çabuk bitiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
Merhabalar yaklaşık 1.5 ay önce yeni bir telefon aldım. Eskiden kullandığım telefonda çok daha aktif kullanmama rağmen 12 gb hayli hayli yetiyor hatta artıyordu bile. Şimdi geçtiğim çok daha üst segment telefonda 15 gün bile dayanmıyor hatta eskisi kadar mobil veri ile sosyal medyada takılmıyorum bile. Bunun bir çözümü var mıdır nasıl azaltabilirim kullanımı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
eski telefon 3g ise yenisinde 4.5g açılmış olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eski telefon 3g ise yenisinde 4.5g açılmış olabilir
eski telefon huawei p20 lite yenisi ise iphone 14 pm ikiside 4.5g destekliyor hatta bu yenisini 4g ye sınırladım uygulamalarıda düşük veri moduna çektim ne yaparsam olduramadım düzgün bi geçebileceğim farklı tarifede yok arasam müşteri hizmetlerini farklı bir tarife çıkarırlar mı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
eski telefon huawei p20 lite yenisi ise iphone 14 pm ikiside 4.5g destekliyor hatta bu yenisini 4g ye sınırladım uygulamalarıda düşük veri moduna çektim ne yaparsam olduramadım düzgün bi geçebileceğim farklı tarifede yok arasam müşteri hizmetlerini farklı bir tarife çıkarırlar mı acaba
telefon yeni olduğu için kurulum yaptığından olabilir. ya da aynı hat olmasına rağmen bazen apple cihazlar daha fazla çekiyor ve daha hızlı internet veriyor o yüzden olabilir.

etnetalw

80+ Bronze
Merhabalar yaklaşık 1.5 ay önce yeni bir telefon aldım. Eskiden kullandığım telefonda çok daha aktif kullanmama rağmen 12 gb hayli hayli yetiyor hatta artıyordu bile. Şimdi geçtiğim çok daha üst segment telefonda 15 gün bile dayanmıyor hatta eskisi kadar mobil veri ile sosyal medyada takılmıyorum bile. Bunun bir çözümü var mıdır nasıl azaltabilirim kullanımı?
Tavsiyem günlük olarak bir kota belirle 30 gün içinde yetecek kadar günlük kota bitince kullanmaya devam etme :)
Bu arada tavsiyem en az 15 gb internetli paket ama bazılarına 30 bile yetmiyor.

Top Bottom