Neler Yeni

yeni toplayacağım kendimce uyumlu olacağını düşündüm hata yaptığım ya da değiştirilebilir parça varsa yazarsanız çok iyi olur

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,014
İsim
kadir
Tek değinilebilir şey kasa olur onun da üzeceğini sanmıyorum.Tavsiye istersen de ;

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
Tek değinilebilir şey kasa olur onun da üzeceğini sanmıyorum.Tavsiye istersen de ;
çok teşekkürler ilginizden dolayı hemen bakıyorum tavsiye ettiklerinize

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Rog strix ekran kartları gereksiz pahalı olabiliyor, Onun dışında sistem süper.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
dark guardiana bayıldım gerçekten çok iyi tavsiye vermişsiniz çok teşekkürler hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rog strix ekran kartları gereksiz pahalı olabiliyor, Onun dışında sistem süper.
bu konuda katılıyorum amazonda 5500 tl gibi türkiyede satılan diğer 2070lerden daha üst düzey olduğu için alıyorum hedefim perfomans

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,014
İsim
kadir
dark guardiana bayıldım gerçekten çok iyi tavsiye vermişsiniz çok teşekkürler hocam
Rica ederim hocam.Dark prestige'e göre daha iyidir hava akışı ve baya yakışıklı kendileri :) Sistem hayırlı olsun güle güle kullanın <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
Rica ederim hocam.Dark prestige'e göre daha iyidir hava akışı ve baya yakışıklı kendileri :) Sistem hayırlı olsun güle güle kullanın <3
teşekkürler hocam öncelikle. gerçekten istediğim bir sistem olucak kasada gayet güzel

Bestistaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Ferid Mammadov
Qayet Guzel sistem olmus, ssd gorunus icin aldiysaniz sikinti yok ama performans ariyorsaniz SX8200PRO tam sizlik bu ssd de Rgb olan kisim plastik ve bu isi konusunda bir eksi

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
Qayet Guzel sistem olmus, SSD gorunus icin aldiysaniz sikinti yok ama performans ariyorsaniz SX8200PRO tam sizlik bu SSD de RGB olan kisim plastik ve bu isi konusunda bir eksi
yani biraz güzel olsun hepsi ışıklı mışıklı olsun dedim araştırdım iyi bir m2 ssd olduğunu görüncede sisteme eklemeliyim diye düşündüm

Top Bottom