Neler Yeni

Öneri Yeni Türk yapımı Oyun "Mirror of life" Steam'de

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam link https://store.steampowered.com/app/1624470/Mirror_Of_Life/

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.

Steam link https://store.steampowered.com/app/1624470/Mirror_Of_Life/
Görüntü iyi. Hikaye oynanış nasıl onuda merak ettim. Eline sağlık. Ama 5 bölüm varsa ve 1. bittiyse neden erken erişim olarak yayınlamadın?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,461
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Geçtiğimiz aylarda da @Latifxd șùkür adlı oyununu çıkartmíștı.Her geçen gün türk yapımlarının artmasí çok iyi bence.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntü iyi. Hikaye oynanış nasıl onuda merak ettim. Eline sağlık. Ama 5 bölüm varsa ve 1. bittiyse neden erken erişim olarak yayınlamadın?
Oyunu ilk yayınladığımda 2d idi fakat sonradan unreal engine 5 e geçerek oyunu sıfırdan yaptım artık 3d gerçekçi aktif olarak DLSS 2.4 ve FSR 2.1 var ve daha bir sürü şey ekledim .

Geçtiğimiz aylarda da @Latifxd șùkür adlı oyununu çıkartmíștı.Her geçen gün türk yapımlarının artmasí çok iyi bence.
Evet çok uğraşıyoruz Türkiyenin de artık oyunlarda başarılı olması için. Tabi bunun için destekleriniz çok önemli.

Latifxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Latif Güngör
Instagram
latif.exe
Discord
Latif.exe #8431
Hocam çok güzel bir proje, baya bir emek var belli elinize sağlık. Türklerden alışılmışın dışında bir oyun olmuş. Yolunuz açık olsun.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok güzel bir proje, baya bir emek var belli elinize sağlık. Türklerden alışılmışın dışında bir oyun olmuş. Yolunuz açık olsun.
Teşekkür ederim çok uzun süredir en ince ayrıntısına kadar çalıştım . Oyun tutarsa yüz animasyonları gibi oyunun kalitesini arttıran şeyler eklemek istiyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
Oyunu ilk yayınladığımda 2d idi fakat sonradan unreal engine 5 e geçerek oyunu sıfırdan yaptım artık 3d gerçekçi aktif olarak DLSS 2.4 ve FSR 2.1 var ve daha bir sürü şey ekledim .

Evet çok uğraşıyoruz Türkiyenin de artık oyunlarda başarılı olması için. Tabi bunun için destekleriniz çok önemli.
Eline sağlık. Macbook kullandığım için oynayamayacağım. Ama oyunu merak ettim. Tuna abiye (Pintipanda) vs yazıp oyunu oynattırırsan çok iyi olur. Ama her ne kadar oynayamayacak olsamda destek olmak için satın alıcam. O mesele aklımda. İnşaallah daha iyilerinide yaparsın

Eline sağlık. Macbook kullandığım için oynayamayacağım. Ama oyunu merak ettim. Tuna abiye (Pintipanda) vs yazıp oyunu oynattırırsan çok iyi olur. Ama her ne kadar oynayamayacak olsamda destek olmak için satın alıcam. O mesele aklımda. İnşaallah daha iyilerinide yaparsın
Bu arada keşke firma ismi Türkçe olsaydı. Dilimizi her yerde kullansak, yabancı isimleri bıraksak daha iyi olur.

ELTurko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Tüblek
Elinize sağlık çok güzel gözüküyor. En kısa zamanda oynayacağım.

Seslendirme gerekirse ekibe katılmak isterim, İngilizce ve Türkçe.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
fiyatı ucuz olsa alırdım bu arada seslendirme gelir mi ileride?
Seslendirme ingilizce olarak var. İlerde türkçe seslendirmede getirebilirim ama dediğim gibi bunun için bütçe lazım ayrıca 8 dil desteği var. 22 kasımda indirme giricek ayrıca bir arkadaşlarla oynanabilir content gelicek yetişirse.

Elinize sağlık çok güzel gözüküyor. En kısa zamanda oynayacağım.

Seslendirme gerekirse ekibe katılmak isterim, İngilizce ve Türkçe.
Çok teşekkür ederim . Yakında multiplayer kaçış odası adlı content gelicek oyun içine arkadaşlarınızlada keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Bu arada keşke firma ismi Türkçe olsaydı. Dilimizi her yerde kullansak, yabancı isimleri bıraksak daha iyi olur.
Tuna abiye tam olarak nasıl ulaşabileceğimi bilmediğimden oyunu iletemedim

Dušan Tadić

80+ Silver
Grafikler hoş duruyor. Fiyatı biraz daha uygun olmalıymış bence, şahsen bir oyun yapsam bunun fiyatıno en fazla 10₺ koyardım.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Grafikler hoş duruyor. Fiyatı biraz daha uygun olmalıymış bence, şahsen bir oyun yapsam bunun fiyatıno en fazla 10₺ koyardım.
Şuan neredeyse 10 TL'ye oyun kalmadı. Oyun yapmak gerçekten çok maliyetli bir şey . Her seferinde daha kaliteli bir proje yapmak istiyorsanız bunun karşılığınıda almak zorundasınız. Ben fiyatı normal görüyorum çünki 4 tane bölüm gelicek + multiplayer playlistler.

tek kelimeyle muhteşem türkiyeden böyle oyunlar çıkması insana gurur veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,016
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom