Neler Yeni

Öneri Yeni Türk yapımı Oyun "Mirror of life" Steam'de

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Başarılar fakat naçizane önerimdir, intro çok basit ve anlamsız görünüyor. Daha sinematik olmalı ve oyunun konusunu daha ayrıntılı bir şekilde betimlemeliydi.

Daha profesyonel bir intro kullanarak daha çok kişiye hitap edebilirsiniz.

Destek olmak için satın aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam link https://store.steampowered.com/app/1624470/Mirror_Of_Life/
Merhaba
Oyun görsellerde çok hoş duruyor. İşteyim şuan eve geçtiğimde destek olmak amaçlı satın alacağım fakat oyunda hangi dilleri kullandın ve kullandığın dildeki bilgi seviyen nedir merak ettim. Bende web sitesi kodluyorum ama oyun geliştiriciliğine ilgim var yönelmek istiyorum. Vereceğin bir tavsiye varmıdır :)

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Merhaba
Oyun görsellerde çok hoş duruyor. İşteyim şuan eve geçtiğimde destek olmak amaçlı satın alacağım fakat oyunda hangi dilleri kullandın ve kullandığın dildeki bilgi seviyen nedir merak ettim. Bende web sitesi kodluyorum ama oyun geliştiriciliğine ilgim var yönelmek istiyorum. Vereceğin bir tavsiye varmıdır :)
Öncelikle merhaba hocam,
Oyunu yaparken unreal engine 5 oyun motorunu kullandım. Dil olarak ise oyun motorunun kendi blueprint dili var. Çok kullanışlı bir dil. Oyun geliştiriciliği ise gerçekten çok zevk veren bir iş. Bir işi yaptıktan sonra birisi sizin yaptığınız işi beğenince daha da güzel olan şey. Özellikle youtube gibi bir çok rehberi var. Öğrenmeye başladığınızda bana takıldığınız yerleri sorabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler ederim.

Destek olmak için satın aldım
Teşekkürler hocam. Umarım beğenirsiniz.

Başarılar fakat naçizane önerimdir, intro çok basit ve anlamsız görünüyor. Daha sinematik olmalı ve oyunun konusunu daha ayrıntılı bir şekilde betimlemeliydi.

Daha profesyonel bir intro kullanarak daha çok kişiye hitap edebilirsiniz.
Hocam oyunun genel olarak yakın zaman çok fazla şeyi değişecek. O sırada yeni patch ile daha kapsamlı fragmanlarını yayınlayacağım.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso
Böyle şeyler gördükçe sadece iyi olduğu için destek verilmemeli her koşulda destek verilmeli ki yapan kişinin de hevesi isteği ve devamı olsun tebrik ederim sizi ve arkadaşlarım ile alıp oynuycam bugün

Top Bottom