Neler Yeni

Yenilenmiş Dualshock 4 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yazılım, pc toplama,Bully Maguire
Arkadaşlar abimden ödünç aldığım bi rampage dualshock var ama pili pek iyi gitmediğinden yeni bir tane almak istiyorum(kendisi masaüstünde kabloyla kullandığı için sıkıntı olmuyor ona)
İnternette aratırken dualshockV2'ye rastladım ama bunlar sanırım yenilenmiş oluyor, nasıl oluyor onu da bilmiş değilim de.
Bunlar acaba nasıl bir performans verir veya işe yarar mı?
İyi forumlar

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Arkadaşlar abimden ödünç aldığım bi rampage dualshock var ama pili pek iyi gitmediğinden yeni bir tane almak istiyorum(kendisi masaüstünde kabloyla kullandığı için sıkıntı olmuyor ona)
İnternette aratırken dualshockV2'ye rastladım ama bunlar sanırım yenilenmiş oluyor, nasıl oluyor onu da bilmiş değilim de.
İyi forumlar
yenilenmiş gine bozulur çok çabuk orjinalda çok pahalı neyde kullanıcaksınız

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
Replikalar 400 TL'lerden başlıyor...

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
İyi forumlar
Kanka dualshocku bilmiyorum ama ben easycepten yenilenmiş iphone se2 almıştım yaklaşık 1 sene önce hiç bir sıkıntım yok ve parçalarımın hepsi orjinal çıktı gayet memnumum fiyatıda sıfır fiyatından(5.5-6k) 1.5 k falan aşağıda idi

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rampage'in 400tl'ye var ama bununla onun arasındaki farkı anlayamadım

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Kanka dualshocku bilmiyorum ama ben easycepten yenilenmiş iphone se2 almıştım yaklaşık 1 sene önce hiç bir sıkıntım yok ve parçalarımın hepsi orjinal çıktı gayet memnumum fiyatıda sıfır fiyatından(5.5-6k) 1.5 k falan aşağıda idi
Yenilenmiş cihazları tavsiye ederim kısaca

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
yenilenmis yazanlarin hepsi replika yan sanayi urunler onlarin bile farkli farkli kalitesi var ben aldim analoglar ilk baska cok saglamdi daha sonra analog hassasiyeti gittikce azaldi suan cok az fifa vb oyunlarda isimi goruyor sarj olarakta hizli bitiyor alacaksan bunlari aklinda bulundur sana onerim 2. el temiz xbox one kollarına yönelmen olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yenilenmis yazanlarin hepsi replika yan sanayi urunler onlarin bile farkli farkli kalitesi var ben aldim analoglar ilk baska cok saglamdi daha sonra analog hassasiyeti gittikce azaldi suan cok az fifa vb oyunlarda isimi goruyor sarj olarakta hizli bitiyor alacaksan bunlari aklinda bulundur sana onerim 2. el temiz xbox one kollarına yönelmen olur
xbox'a da alışamam ya onun yerine rampage dualshock alırım gibi gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berlantumut
İyi forumlar
Dualshock v2 normal dualshock serisinin az farkla da olsa gelişmiş halidir stick kısmı daha sağlam oluyor v2 lerin yıpranma açısından birde dokunmatik kısımında kolu açtığınız zaman şerit şeklinde bir ışık var yani teknik olarak aynı öyle çok bir fark yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox'a da alışamam ya onun yerine rampage dualshock alırım gibi gözüküyor
Bende öyle derdim ama 2 saat oyna Xbox gamepadi ile İnan çok daha rahat ve alışıyorsun kısa zamanda deneyimlemiş birisi olarak düşüncelerim böyle .

Top Bottom