Neler Yeni

Yenilenmiş İphone 12 mini alınır mı ?

ertanerdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ertan Erdem
Bütçe
18000

grasdiyas

80+ Silver
https://www.hepsiburada.com/yenilen...ili-b-grade-p-HBCV000037LC0Y?magaza=hbbilisim 3 arkadaşım hbbilişimde telefon aldı şuana kadar (2 ip12 1 ip11) 11 in ekran ve batarya orjinal serviste değişmişti ayrıca 12 lerinde bataryası servisde değişmişti yani sıkıntısız gelmişlerdi alınır mı ? takoz gibi cihaz önermeyin lütfen ayrıca taksitle alacağım sıfır cihaz alamam
ekran değişmediyse belki alınır ama wifi anteni batarya gibi şeyler yan sanayi ile değiştiyse başa dert bu telefon parasını pek haketmiyor ve batarya konusunda sıkıntı çekiceksiniz

kısaca yenilenmiş telefon alınmaz

yan sanayi kamera takılmışta olabilir içindeki işçilik nasıldı? belkide arka kapak değişti içinde cam parçaları var

bu fiyata çok daha iyi android cihazlar var illa ios olması gerekmi ?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
https://www.hepsiburada.com/yenilen...ili-b-grade-p-HBCV000037LC0Y?magaza=hbbilisim 3 arkadaşım hbbilişimde telefon aldı şuana kadar (2 ip12 1 ip11) 11 in ekran ve batarya orjinal serviste değişmişti ayrıca 12 lerinde bataryası servisde değişmişti yani sıkıntısız gelmişlerdi alınır mı ? takoz gibi cihaz önermeyin lütfen ayrıca taksitle alacağım sıfır cihaz alamam
20.999 TL'e Samsung S23 FE alabilirsin. iPhone 12 Mini'den çok daha iyi bir cihaz hemde sıfır.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bence 12 mini çok küçük gelir, hem de yenilenmiş telefon alınmaz. Ben almıştım telefon sorunsuz gelmişti fakat o anda sorunsuz olması ileride sorunsuz olmayacağı anlamına gelmiyor çoğu parçası değişiyor ve yan sanayi ucuz parçalarla değiştiriliyor. Çok uzun ömürlü olmaz yani. @İsimbulamajim arkadaşın da dediği gibi s23fe almak çok daha mantıklı, o fiyat bandına en alınabilecek telefon bence. Poco'dan da iyi telefonlar var ama samsung varken alınmaz bence.

ertanerdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ertan Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20.999 TL'e Samsung S23 FE alabilirsin. iPhone 12 Mini'den çok daha iyi bir cihaz hemde sıfır.
dostum anlamadın galiba sıfır olsa direk s22 alırdım fakat taksitle almam gerekiyor yoksa bende s22 alacaktım
Bence 12 mini çok küçük gelir, hem de yenilenmiş telefon alınmaz. Ben almıştım telefon sorunsuz gelmişti fakat o anda sorunsuz olması ileride sorunsuz olmayacağı anlamına gelmiyor çoğu parçası değişiyor ve yan sanayi ucuz parçalarla değiştiriliyor. Çok uzun ömürlü olmaz yani. @İsimbulamajim arkadaşın da dediği gibi s23fe almak çok daha mantıklı, o fiyat bandına en alınabilecek telefon bence. Poco'dan da iyi telefonlar var ama samsung varken alınmaz bence.
küçük telefon seviyorum ve 3utools üzerinden kontrolünü yapacağım önemli bir parçası değişti ise iade yapacağım zaten
ekran değişmediyse belki alınır ama wifi anteni batarya gibi şeyler yan sanayi ile değiştiyse başa dert bu telefon parasını pek haketmiyor ve batarya konusunda sıkıntı çekiceksiniz

kısaca yenilenmiş telefon alınmaz

yan sanayi kamera takılmışta olabilir içindeki işçilik nasıldı? belkide arka kapak değişti içinde cam parçaları var

bu fiyata çok daha iyi android cihazlar var illa ios olması gerekmi ?
batarya sorun değil aşırı telefon kullanan birisi değilim laptopum ve bilgisayardan hallediyorum işlerimi genelde ve dediğim gibi geldiği gün 3utools üzerinden değişen parçalarına bakacağım önemli bir parça değişmiş ise iade edeceğim direkt

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,250
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
bataryası çok kötü ve ekran cidden küçük haberin olsun

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,250
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
küçük telefon seviyorum 5s kullandım ve o boyutları hala arıyorum batarya konusunda ise zaten kullanmıyorum çok telefonu
o zaman alabilirsin ama değişen çok yan sanayi parça varsa sorun olabilir açıkçası bana mantıklı gelmiyor ama yinede küçük tel istiyorsan başka çok seçenek yok android olarak s23 var seçenek iyi akşamlar

Yasin Çınar

80+ Bronze
dostum anlamadın galiba sıfır olsa direk s22 alırdım fakat taksitle almam gerekiyor yoksa bende s22 alacaktım

küçük telefon seviyorum ve 3utools üzerinden kontrolünü yapacağım önemli bir parçası değişti ise iade yapacağım zaten

batarya sorun değil aşırı telefon kullanan birisi değilim laptopum ve bilgisayardan hallediyorum işlerimi genelde ve dediğim gibi geldiği gün 3utools üzerinden değişen parçalarına bakacağım önemli bir parça değişmiş ise iade edeceğim direkt
Ekranı değişmişse direk iade et. Kamera da aynı şekil. Sadece batarya değişmişse sıkıntı yok. Ama düşük bir ihtimal bu da. Kasanın değişmeside ustalıkla alakalı. Bir de ben önceden almıştım dediğim gibi, destek bilişimden aldım oraya da bir bak istersen. HB bilişim daha ucuz gelmişti ama çok olumsuz yorum vardı ben aldığım zaman. Destek bilişimden bir arkadaşımda iPhone xs aldı geçen yaz herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyor.

ertanerdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ertan Erdem
Ekranı değişmişse direk iade et. Kamera da aynı şekil. Sadece batarya değişmişse sıkıntı yok. Ama düşük bir ihtimal bu da. Kasanın değişmeside ustalıkla alakalı. Bir de ben önceden almıştım dediğim gibi, destek bilişimden aldım oraya da bir bak istersen. HB bilişim daha ucuz gelmişti ama çok olumsuz yorum vardı ben aldığım zaman. Destek bilişimden bir arkadaşımda iPhone xs aldı geçen yaz herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyor.
yarın gelecek 3utoolsdan bakacağım arkadaşıma iphone 11 gelmişti ekran ve batarya değişmişti ama ikiside hakkında kısmında orjinal apple parçası yazıyordu apple servisinde değişmiş görünüyordu o şekilde ise bile etmelimiyim sizce

Yasin Çınar

80+ Bronze
yarın gelecek 3utoolsdan bakacağım arkadaşıma iphone 11 gelmişti ekran ve batarya değişmişti ama ikiside hakkında kısmında orjinal apple parçası yazıyordu apple servisinde değişmiş görünüyordu o şekilde ise bile etmelimiyim sizce
Öncelikle şimdiden hayırlı olsun hocam. O olayı çok rahat şekilde ayarlıyorlar. Zaten mantık olarak eğerki orjinal parçalarla değişselerdi telefon çok pahalı olurdu benim ip7 plus ım vardı yan sanayi ekran 400tl başka cihazdan çıkma orj. ekran 1200-1300TL di. Orjinal parçalarla değişseler para kazanamaz hatta kendi ceplerinden para verir adamlar. Batarya değişmişse iadeye gerek yok, ekran ise kaliteli yan sanayi parçayla değişmişse iade durumu size kalmış, kaliteli olanlar orjinalden farksız diye satılıyor ama ne kadar uzun ömürlü olacağını bilemeyiz. Benim eski iPhone 7 plus 'ım da ekran yan sanayiydi (ama kalitesiz), oyun oynanmıyordu telefonda, ekranın köşelerinde renkler solmaya vs. başlamıştı, sonrasında orjinal ekranla değiştim. Yan sanayi ekranı 4-5 ay kullandım, fakat kullanıdığım süre boyunca telefonu açasım gelmedi, klavyeden yazı bile yazamıyordum. (Dokunduğum yeri saptırıyor vs.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

Ozaman yenilenmiş Samsung S23 alabilirsin. Hem ekranıda küçük.

Top Bottom