Neler Yeni

Yardım Yenilenmiş Telefon Alınır Mı?

merbaamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Şahin
Selamlar yenilenmiş telefon almayı düşünyüorum. Aklımda olan model İphone 11 128GB (Duruma bağlı olarak 12 64GB lık modelde aklımda) taksit fırsatı vs diye tercih edceğim. Samsung, Xiaomi, Vs. istemiyorum. Yıllardır zaten Android kullanıyorum. Şimdi yenilenmiş telefon alanlara soru soracağım cihazın neyine bakmalıyım, cihaz geldikten sonra nelerini kontrol etmeliyim vs vs? Cevaplarsanız sevinirim.

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Eymen Gürel
Selamlar yenilenmiş telefon almayı düşünyüorum. Aklımda olan model İphone 11 128GB (Duruma bağlı olarak 12 64GB lık modelde aklımda) taksit fırsatı vs diye tercih edceğim. Samsung, Xiaomi, Vs. istemiyorum. Yıllardır zaten Android kullanıyorum. Şimdi yenilenmiş telefon alanlara soru soracağım cihazın neyine bakmalıyım, cihaz geldikten sonra nelerini kontrol etmeliyim vs vs? Cevaplarsanız sevinirim.
Yenilenmiş cihazların parçaları çok oynuyorlar.
2. El tercih edilebilir

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Cihazları yan sanayi parçalarla topluyorlar genel olarak 8 Plus almıştım, değişmeyen tek şeyi Face ID'ydi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Uzun huysuz
En iyi kategoride alın.Sorun çıkarsa iade edersiniz.2 hafta sonrada sorun çıkabilir.2.el ve yenilenmiş cihazlar,bir miktar şanssa baglıdır.Tavsiyem 0 en iyi telefonu almanız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,342
Son üye
sarpi
Top Bottom