Neler Yeni

Yardım Yeşil kumaş green screen görevi görür mü?

Goxaria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Murat Yılmaz
Merhabalar, yeşil bir kumaş bulsam kusursuz green screen görevi görür mü? Bunun sadece kumaşını alabileceğim yer var mı?

Zira green screen diye satılan ayaklı modellerde ayakları koyacak kadar yerim yok bildiğin perdeyi asacağım perdeyi asacağım için de satış nedeni ayakları olan bir şeye para ödemek istemiyorum.

Soruyu soruyorum çünkü birebir aynı ton yeşili bulmam imkansız gibi.

Son düzenleme:

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
gerçek green screen'e yakın bir ton bulursan bence iş görür. o perdeler sihirli değil ya :D Nvidia nın yazılımıyla da greenscreen varmış gibi bir webcam görüntüsü ayarlanabiliyormuş obs'ten. Konu hakkında pek bilgim yok bir araştır istersen perdeye gerek kalmayabilir

Goxaria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Murat Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gerçek green screen'e yakın bir ton bulursan bence iş görür. o perdeler sihirli değil ya :D Nvidia nın yazılımıyla da greenscreen varmış gibi bir webcam görüntüsü ayarlanabiliyormuş obs'ten. Konu hakkında pek bilgim yok bir araştır istersen perdeye gerek kalmayabilir
Valla hocam çok haklısınız. Ancak işte renk tonu konusu kafamı karıştırıyor yanıma renklerden iyi anlayan birini alıp bir tane kumaşçıdan 2-2.5m civarı alsam sanki 40-50 liraya kapatırım gibi geliyor. Dediğinize de bakayım ben de duymuştum öyle bir şey.

Teşekkür ederim cevabınız için.

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
Valla hocam çok haklısınız. Ancak işte renk tonu konusu kafamı karıştırıyor yanıma renklerden iyi anlayan birini alıp bir tane kumaşçıdan 2-2.5m civarı alsam sanki 40-50 liraya kapatırım gibi geliyor. Dediğinize de bakayım ben de duymuştum öyle bir şey.

Teşekkür ederim cevabınız için.
rica ederim umarım gerek kalmaz uğraşmanıza

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,213
Üyeler
146,663
Son üye
lightwqw
Top Bottom