Neler Yeni

Yılbaşı İndirimleri Olucak mı?

Ephy361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Efe Kavak
Merhabalar, aldığım klavyeyi yanlışlıkla iade ettikten sonra (iadenin iptali yapılmıyormuş kolay gelsin kargo şirketinde, haberiniz olsun) yeni klavye bakıyorum, Hepsiburada'ya yeni yıl alışverişi diye bir şey gelmiş de düzgün bir şey yok, amazon veya diğer klavye satan firmalarda bir yılbaşı indirimi olucak mı?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Satıcı ile iletişime geçip iadeyi kabul etmeyip geri göndermesini isteyebilirsin, belki yeni sipariş gibi de geçebilir. Bence satıcı ile de görüş. Hepsiburada, Trendyol vs indirim yapabilir özel olarak klavye indirimi yapacak bir yer bilmiyorum.

Ephy361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Efe Kavak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Abdullah Hacıgül takip et az çok iyi indirimler paylaşıyor stoeylerde
Ediyorum hocam, asus deluxe rx faciası gibi olmasa da indirim peşindeyiz.
Satıcı ile iletişime geçip iadeyi kabul etmeyip geri göndermesini isteyebilirsin, belki yeni sipariş gibi de geçebilir. Bence satıcı ile de görüş. Hepsiburada, Trendyol vs indirim yapabilir özel olarak klavye indirimi yapacak bir yer bilmiyorum.
Amazon hizmet ekibi halledemedi diye salmıştım da sorayım satıcıya, hepsiburada indirim değil de bakındığım hyperx alloy 65'e 50tl bindirim yapmış indirim ayağına, gerisini beklemedeyim. Amazon geçen yılın son indirimleri diye indirim yaptığı için yapmaz diyordum da destek ekibi 30 aralık civarı falan olacağını söyledi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,401
Üyeler
156,324
Son üye
sadexxxx
Top Bottom