Neler Yeni

Yks sınavına son günler kala ders çalışma isteğim yok ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi akşamlar yks sınavına hazırlanıyorum yks sınavına son 10 gün kaldı ama bugünlerde ders çalışma isteğim yok dershaneye gidiyorum dershanede geçen hafta dersler bitti her gün seri denemeler oluyor denemelere katılıyorum öğlene kadar sonra öğleden sonra tekrar dershaneye etüte gidiyorum ders çalışmak için ama ders çalışmaya başlayacağım diyorum derse odaklanamıyorum çok sıkıcı geliyor. ne yapmalıyım?

sefamali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sefa
çalışmak zorunda hissetme o zaman.1gün git gez kafa dağıt sonra yalandan bak belki motive olursun.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Hepinize iyi akşamlar yks sınavına hazırlanıyorum yks sınavına son 10 gün kaldı ama bugünlerde ders çalışma isteğim yok dershaneye gidiyorum dershanede geçen hafta dersler bitti her gün seri denemeler oluyor denemelere katılıyorum öğlene kadar sonra öğleden sonra tekrar dershaneye etüte gidiyorum ders çalışmak için ama ders çalışmaya başlayacağım diyorum derse odaklanamıyorum çok sıkıcı geliyor. ne yapmalıyım?
Bugüne kadar calistiysan yeter bi kac gün kala gene bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çalışmak zorunda hissetme o zaman.1gün git gez kafa dağıt sonra yalandan bak belki motive olursun.
Öyle olmuyor işte ailem kabul etmiyor ailem beni dershaneye etüte gönderiyor git çalış diyor ailemin benden beklentileri yüksek ben aileme bir şey diyemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugüne kadar calistiysan yeter bi kac gün kala gene bak
Öyle olmuyor işte ailem kabul etmiyor ailem beni dershaneye etüte gönderiyor git çalış diyor ailemin benden beklentileri yüksek ben aileme bir şey diyemiyorum

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zmn çalış kalmış ztn 10 gün

Çapuling

80+
Günde 8 saat çalışmaya başladım sınava 3 hafta kala 345 TYT 6k AYT 12k gelmiş, otur çalış oluyor.

Owlore

80+
Bu durumu ailene anlatıp bi çözüm yolu arasan daha mantıklı değil mi?

Mamistv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Arda Gür
Çalışmayınca da bu sefer zaman geçmiyor daha sıkıcı oluyor nasıl dişimi sıkayım?
Hocam yanlis anlamada ta 80 gün önce de çalısasim yok diye konu açmassın sürekli benzer konular açmissın eğerki okul okumaya isteğin yoksa biraz destek al bir bilgisayarcı aç format, al sat, tamir yap başka çare yok...

Top Bottom