Neler Yeni

YouTube Abonelerimi Siliyor.

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bilişim
YouTube'da mizah ve oyun videoları yüklüyorum. Kanalımın 5 milyon izlenmesi var, abonem normalde 6900 ama YouTube abonemi 6400'e düşürdü. İzlenmelerim eskisi kadar değil ama biraz düzelttim. Ama sürekli abonem düşüyor hatta çok moralim bozuluyor, o kadar emek verdim ama karşılığı bu.
Hatta benim 2 tane ihtarım vardı, 1 tanesini sildirdim, diğeri ise kendiliğinden silindi. Şimdi ise uyarım var:
Screenshot_20240817_230119_Chrome.jpg

Abone sayım:
Screenshot_20240817_230200_Chrome.jpg

Her gün düzenli video atıyorum. Ama sonuç bu.
Artık moralim bozuldu. Yine abone sayım yükseldi ancak YouTube abonemi yine düşürdü.
Babam ortalamayı gösterdiğini söylüyor ama ben pek mantıklı bulmuyorum.

YouTube'da mizah ve oyun videoları yüklüyorum. Kanalımın 5 milyon izlenmesi var, abonem normalde 6900 ama YouTube abonemi 6400'e düşürdü. İzlenmelerim eskisi kadar değil ama biraz düzelttim. Ama sürekli abonem düşüyor hatta çok moralim bozuluyor, o kadar emek verdim ama karşılığı bu.
Hatta benim 2 tane ihtarım vardı, 1 tanesini sildirdim, diğeri ise kendiliğinden silindi. Şimdi ise uyarım var:
Alıntıyı görüntüle

Abone sayım:
Alıntıyı görüntüle

Her gün düzenli video atıyorum. Ama sonuç bu.
Artık moralim bozuldu. Yine abone sayım yükseldi ancak YouTube abonemi yine düşürdü.
Babam ortalamayı gösterdiğini söylüyor ama ben pek mantıklı bulmuyorum.
kardeş bot hesaplar oluyor bazen kanalda youtube de hiç video izlemeyen bot hasaplar uzun zaman video izlemediği için kanalından kaldırıyor yani abonen düşürüyor (yanlış anlama bot bastın demiyorum bu bazen insanda olabilir öylesine hesap açtı hiç izlemedi uzun zaman kaldırır bot hesap diye )

Top Bottom