Neler Yeni

Youtube arkadaşsız çekilecek roblox önerisi

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Can
Merhaba dostlar,
Arkadaşım olmadığı için yalnız çekebileceğim roblox oyunu önerir misiniz? Düşük sistemim var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil Yaşar
Merhaba dostlar,
Arkadaşım olmadığı için yalnız çekebileceğim roblox oyunu önerir misiniz? Düşük sistemim var.
Robloxda oyun oynama kodlama öğren oyun sistem yap sat çok iyi para kazanirsin iside 2 yılda öğrenirsin benim arkadaşım ben oyun oynarken studioda kodlama öğrenmeye çalışıyordu simdi kendisi saatlik 15 dolara günde 8 saat calisyor.

vladvlad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
vladimiz putin
Robloxda oyun oynama kodlama öğren oyun sistem yap sat çok iyi para kazanirsin iside 2 yılda öğrenirsin benim arkadaşım ben oyun oynarken studioda kodlama öğrenmeye çalışıyordu simdi kendisi saatlik 15 dolara günde 8 saat calisyor.
Nerde nasıl çalışıyor

BOT Rip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
BOT Rip
Düşük sistemde roblox studio kasar.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O nasıl oluyor detaylı anlatır mısın? İşe almıyorlar beni.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
ozan başaran
robloxta çocuk oyunu yap köşeyi dönersin valla geçen arkadaşlarla bi robloxa girelim dedik skibidi tuvalet simülatör diye bi oyun gözümüze takıldı anlık 50k oynayanı vardı bi girdik küçücük çocuklar oyuna baya bi para basmışlar özel eşyalar falan almışlar oynuyorlar😀😁

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Can
robloxta çocuk oyunu yap köşeyi dönersin valla geçen arkadaşlarla bi robloxa girelim dedik skibidi tuvalet simülatör diye bi oyun gözümüze takıldı anlık 50k oynayanı vardı bi girdik küçücük çocuklar oyuna baya bi para basmışlar özel eşyalar falan almışlar oynuyorlar😀😁
Şu tuvaleti savunma oyununu mu diyorsun? Ben aramaya skibidi tuvalet simulator yazıyorum çıkmıyor kaldırmışlar galiba.

Top Bottom