Neler Yeni

Youtube ayarları sıfırlanıyor

Vinbom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökalp Çataldağ
Konuyu doğru başlığa mı açtım emin değilim fakat problemim şu bilgisayarı kapatıp açtığımda youtube ayarlarım sıfırlanıyor. Koyu tema açık temaya dönüyor ve otomatik oynatma aktif oluyor. Tekrar ayarlayıp sayfayı yenilediğimde tekrardan sıfırlanıyor. Dün de aynı şeyi yaşadım chromu silip tekrar yükledim düzeldi ancak bugün açtığımda tekrar aynısını yaşıyorum. Sebebi ne olabilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
Sorun şu olabilir;
Chrome ayarları buluttan geri yüklenebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
Demek istediğim google senkronizasyon. Daha önceden çerezler ile ilgili bir ayar yapıp senkronize ettiyseniz o ayar buluttan geri gelmiş olabilir.

Mehmet Anıl

80+ Silver
Konuyu doğru başlığa mı açtım emin değilim fakat problemim şu bilgisayarı kapatıp açtığımda youtube ayarlarım sıfırlanıyor. Koyu tema açık temaya dönüyor ve otomatik oynatma aktif oluyor. Tekrar ayarlayıp sayfayı yenilediğimde tekrardan sıfırlanıyor. Dün de aynı şeyi yaşadım chromu silip tekrar yükledim düzeldi ancak bugün açtığımda tekrar aynısını yaşıyorum. Sebebi ne olabilir ?
olum bendede altyazı hep almanca oluyor otomatik nasıl ing yapcam

Vinbom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökalp Çataldağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Demek istediğim google senkronizasyon. Daha önceden çerezler ile ilgili bir ayar yapıp senkronize ettiyseniz o ayar buluttan geri gelmiş olabilir.
Yok çerezlerle ilgili ayar değişikliği yapmadım hatta tüm çerezlere izin verdim denemek için olmadı.

Vinbom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökalp Çataldağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Edge geçtim. 2-3 gündür sorun yoktu. Bugün tekrardan sorun yaşamaya başladım. Şimdi de sadece otomatik oynatma kendiliğinden açılıyor. Otomatik oynatmayı kapatıp sayfayı F5 lemeden gezdiğimde kapalı kalıyor ancak sayfaya F5 attığım anda tekrardan otomatik oynatma açılıyor. Acaba virüsden kaynaklı olabilir mi? Bilgisayara geçen hafta Windows'u tamamen kaldırıp format attım ve bilinmedik güvenilir olmayan hiçbir işlem yapmadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,862
Üyeler
138,424
Son üye
OgiBaskan
Top Bottom