Neler Yeni

Youtube hesabım çalınmış olabilirmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
batın
Merhabalar,son haftalarda video izlerken bianda yüksek sesle farklı bir videonun sesi geliyor.beğendiğim videolara girince hindistanlı insanların videolarını beğenmiş olarak görünüyor.2 Kere şifre değiştim fakat düzelmedi nasıl kurtulurum bundan?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hesabınız botçuların eline düşmüş bildiğim kadarıyla şifre değiştirmek işe yaramıyor

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kurtulmanın yolu varmı?
Hiçbir fikrim yok sadece şifre değiştirmeye rağmen yaşanmasına botçuların sebep olduğunu biliyorum belki youtube hesabını silmek/dondurmak bir süre sonra tekrar açmak işe yarar google atılan maillere anında dönüş yapmıyor ordan yardım isteseniz bile uzun bir süreç olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
batın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir fikrim yok sadece şifre değiştirmeye rağmen yaşanmasına botçuların sebep olduğunu biliyorum belki youtube hesabını silmek/dondurmak bir süre sonra tekrar açmak işe yarar google atılan maillere anında dönüş yapmıyor ordan yardım isteseniz bile uzun bir süreç olur
Anladım teşekkürler

Daryl7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Deryl
Merhabalar,son haftalarda video izlerken bianda yüksek sesle farklı bir videonun sesi geliyor.beğendiğim videolara girince hindistanlı insanların videolarını beğenmiş olarak görünüyor.2 Kere şifre değiştim fakat düzelmedi nasıl kurtulurum bundan?
Ayarlarda telefon yada bilgisayar bağlı varsa zaten ordan görürsün onları hepsini devre dışı bırak sonra şifre değiş tek çare bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
903,060
Üyeler
140,138
Son üye
MuratFiliz
Top Bottom