Neler Yeni

YouTube Oyun Kanalı Tavsiyesi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar iyi günler. YouTube'da bir oyun kanalı açmak istiyorum. Dikkat etmem gereken şeyleri söyleyebilirseniz ve verebileceğiniz tavsiyeler varsa mükemmel olur. Şimdiden hepinize çok teşekkürler :)

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
Merhaba arkadaşlar iyi günler. YouTube'da bir oyun kanalı açmak istiyorum. Dikkat etmem gereken şeyleri söyleyebilirseniz ve verebileceğiniz tavsiyeler varsa mükemmel olur. Şimdiden hepinize çok teşekkürler :)
isim, aktif kullanım, reklam, iletişim bunlar markalaşma için
videolar için, yüksek çözünürlük, oyun seçimlerin,
diksiyon gibi şeylere dikkat etmen lazım.

reklamdan kastım şey bu arada atıyorum video yükledin tiktok çekip açıklamaya link bırakmak falan

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
isim, aktif kullanım, reklam, iletişim bunlar markalaşma için
videolar için, yüksek çözünürlük, oyun seçimlerin,
diksiyon gibi şeylere dikkat etmen lazım.

reklamdan kastım şey bu arada atıyorum video yükledin tiktok çekip açıklamaya link bırakmak falan
Evet hocam o konuya çok dikkat edeceğim. Instagram, Twitter, TikTok, Facebook vb. tüm platformlarda bulunmaya çalışacağım.
1080p HD yükleyeceğim videoları. Aslında 4K vs. de yapabilirim ancak upload konusunda çok sıkıntı çıkıyor bu sefer dosya boyutu çok büyük olduğu için, internet hızım kötü.
Oyun seçimlerim her alandan olacak ancak çoğunlukla yarış oyunları, Forza Horizon 5, NFS gibi.
YouTube Shorts'tan çok büyük bir etkileşim geldiğini gördüm kanallara, ben de bir Shorts kanalı açmak istiyorum.
Yüzümü ve sesim olmayacak, sadece oyun olacak videoda.
Şu an düşündüklerim bunlar. Şimdiki hedeflerim, güzel bir intro ve outro yapmak, abone ol animasyonu bulmak, profil fotoğrafı ve markalama vb. işleri halletmek.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
Evet hocam o konuya çok dikkat edeceğim. Instagram, Twitter, TikTok, Facebook vb. tüm platformlarda bulunmaya çalışacağım.
Oyun seçimlerim her alandan olacak ancak çoğunlukla yarış oyunları, Forza Horizon 5, NFS gibi.
YouTube Shorts'tan çok büyük bir etkileşim geldiğini gördüm kanallara, ben de bir Shorts kanalı açmak istiyorum.
Yüzümü ve sesim olmayacak, sadece oyun olacak videoda.
Şu an düşündüklerim bunlar. Şimdiki hedeflerim, güzel bir intro ve outro yapmak, abone ol animasyonu bulmak, profil fotoğrafı ve markalama vb. işleri halletmek.
shorts için şöyle bi tavsiye verebilirim;
arkada oyun videosu olur o sırada da sen bi oyun hakkında ilginç, yeni, esrarengiz
olan bi haberi çok uzatmadan anlatırsın, eğer sadece oyun videosu koyarsan etkileşim alamazsın kimse 30 küsür saniye boş bi oyun videosu izlemez

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
shorts için şöyle bi tavsiye verebilirim;
arkada oyun videosu olur o sırada da sen bi oyun hakkında ilginç, yeni, esrarengiz
olan bi haberi çok uzatmadan anlatırsın, eğer sadece oyun videosu koyarsan etkileşim alamazsın kimse 30 küsür saniye boş bi oyun videosu izlemez
Gayet mantıklı fikir hocam not alıyorum. Çok teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu arada güncel oyun tavsiyeleriniz de varsa alabilirim. Son zamanlarda çıkan popüler oyunlar. Bir de benim videolarımda sadece oyun olacağı için o biraz önemli, muhabbetim için gelme durumu olmayacak insanların.

Son düzenleme:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
Gayet mantıklı fikir hocam not alıyorum. Çok teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu arada güncel oyun tavsiyeleriniz de varsa alabilirim. Son zamanlarda çıkan popüler oyunlar. Bir de benim videolarımda sadece oyun olacağı için o biraz önemli, muhabbetim için gelme durumu olmayacak insanların.
konuşmayacak mısınız hocam

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
Yok hocam hiç konuşma olmayacak. Ya sesi değiştirip koyarım ya da metinden sese çevirme fln yapıp koyarım shortlara.
hocam videolarda konuşma olmayacaksa bilmiyorum tutar mı anca podcast çekenler kullanır, belki stock video sitelerine yüklerseniz ordan bi gelir elde edersiniz ama youtube a da koyabilirsiniz yine belki tutar kim bilir

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Bence konuşma olmadan zor. Beni videolarda tutan şey genel olarak oyundan ziyade konuşmalar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,198
Son üye
Ahmetkeskin41
Top Bottom