Neler Yeni

Rehber YouTube Premium Aile Üyeliği

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
ytube.jpg

YouTube Music'in Spotify'dan daha avantajlı olduğunu gösteren birçok özelliği var. Bunlardan en iyisi YouTube'da reklam çıkmıyor. Bilgisayarda iken uBlock, Brave gibi çözümler olsa da telefonda Vanced gibi güvenilmez uygulamalardan başka şansınız yok. Neden resmi ve güvenilir YouTube uygulamasını kullanıp Premium avantajları ailenizle kullanmayasanız ki?
Papara veya Tosla ile aylık sadece 13 liraya ailenizle reklamsız YouTube deneyimi yaşayabilirsiniz. 13 lira ile kimse ne fakir ne de zengin olmuştur.

1. 18 yaşından büyük birinin hesabı ile YouTube'a giriş yapın. Misal annenizin hesabını kullanabilirsiniz.
2. Papara veya Tosla ile satın alımı gerçekleştirin. 25,99 TL'lik harcamanın hemen üstüne 12,99 TL iade edilecektir.
3.
g.co/yourfamily bağlantısına gidin.
4. Diğer kullanıcıları davet edin ve diğer kullanıcılar gmail hesaplarına gelen davetiyeleri kabul etsinler.
5. Annenizin de rahat ve reklamsız YouTube keyfine varmasını izleyin. Artı YouTube Music elbette.

Bir sonraki aklıma esecek rüzgara kadar görüşürüz. 🥰 😘

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Ayyıldız
Aile üyeliğinde ekleyeceğimiz kişiler açısından sınır(yer, bölge, yaş) var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Öz. K.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,220
İsim
Taha Efe
Aynen karşiim benim metal müziklerim ile annemin müzikleri karışsın hiç önemi yok.
Annem benim playlisti dinliyor ceza geeflow vs dinletiyorum kadına :DDDDD

Top Bottom