Neler Yeni

Youtube'dan ban yedim

ice337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz
Arkadaşlar Youtube'da takılırken bir anda önüme aşağıdakı yazı geldi ve gerçekten youtube'tan ban yemişim video izliyemiyorum. Herhangi bir videoya kötü bir yorum yapmadım sadece kanalda 2 adet squad 1 adet Kingdom Come Deliverance videosu vardı neden ban yemiş olabilirim?
Not: Kingdom Come Deliverance videomda ağaçta asılı adam vardı ama ondan ban yiyeceğimi sanmıyorum çünkü sonuçta oyun gerçek değil üstüne bir şey gözükmüyordu adamın üstünde çarşaf vardı.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (162).png
    Ekran Görüntüsü (162).png
    143.1 KB · Hit: 45

Checkmate

80+ Silver
Benide banladılar ibneler, yazdım yazdım sonuç yok neden banladınız banımı açın diye ticket gönderdim yine bir şey yok. Google işte ne beklersin

Benim ban yiyen hesapta Komik bıyıklı adamın resmi ve ismi vardı eğer ofansif bir isim koyduysan herhalde ona ban atıyorlar.

Arkadaşlar Youtube'da takılırken bir anda önüme aşağıdakı yazı geldi ve gerçekten youtube'tan ban yemişim video izliyemiyorum. Herhangi bir videoya kötü bir yorum yapmadım sadece kanalda 2 adet squad 1 adet Kingdom Come Deliverance videosu vardı neden ban yemiş olabilirim?
Not: Kingdom Come Deliverance videomda ağaçta asılı adam vardı ama ondan ban yiyeceğimi sanmıyorum çünkü sonuçta oyun gerçek değil üstüne bir şey gözükmüyordu adamın üstünde çarşaf vardı.
Youtube intihar gibi şeylerde aşırı katı kurallar uyguluyor ancak uyarılmadan ban yemeniz garip geldi. Belki normaldir. Birçok yayıncı ve youtuber korku oyunu oynarken youtube hakkında endişeleniyor bu tarz durumlar yüzünden.

ice337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hitler dünya genelinde yasak zaten onu anlarımda ben niye ban yedim hiç bir fikrim yok.

ice337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Youtube intihar gibi şeylerde aşırı katı kurallar uyguluyor ancak uyarılmadan ban yemeniz garip geldi. Belki normaldir. Birçok yayıncı ve youtuber korku oyunu oynarken youtube hakkında endişeleniyor bu tarz durumlar yüzünden.
Aynı bu şekildeydi videom ondan dolayı yemiş olabilir miyim?

Ekler

• komwvrxwlay61.jpg
    komwvrxwlay61.jpg
    42.3 KB · Hit: 17

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,922
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Videodan en fazla ihtar atarlar büyük ihtimal birine yorumlarda ana avrat sövmüşsün gibi geldi

ice337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz
Yok sövmedim eminim ya hiç bir şey yapmadan yedim ya onu anlamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ben şimdi ne yapacağım yeni bir gmailden mi giriş yapmam gerekicek?

ice337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz
Top Bottom