Neler Yeni

Youtube’dan virüs bulaşır mı

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Youtube’da bir şey aratınca (kullanıcılar bunlarıda izledi) olarak saçma sapan shorts, yanancı dil, yaş kısıtlaması olan şeyler çıkabiliyor. Zaten virüs konusuna paranoya biriyim böyle şeyler çıkınca hesabı silesim bile gelebiliyor. Az önce bir şey aratınca youtube otomatik olarak kapandı(fakat arama yerine 100 defa girip hiçbirini silmediğim için entera basınca işlemci zorlanıp kapatmış olabileceğini düşünüyorum). Youtubeden shorts, normal video, ana ekranda oynat vb. Şekillerde bir videoaçarak izlersek virüs bulaşır mı?

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Hocam son zamanlarda bu tarz konular çok görüyorum, her şeyi bu kadar kafanıza takmayın hasta olursunuz. O dediğiniz şeyler youtube'un ilginç algoritması yüzünden çıkıyor. Tabii izlediğiniz videolar, takip ettiğiniz kanallarda bu algoritmayı şekillendiriyor diye biliyorum.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam son zamanlarda bu tarz konular çok görüyorum, her şeyi bu kadar kafanıza takmayın hasta olursunuz. O dediğiniz şeyler youtube'un ilginç algoritması yüzünden çıkıyor.
Hocam artık paranoya oldum zaten normal karşılıyorum. Herhangi bir sorun olur mu? Az önce arama yerine bir şey yazdığım zaman youtube kapandı.
Not: arama motorunda bir sürü şey arayıp silmediğim için telefonu zorlamış olabilirim.

willblacksmith

80+ Bronze
Bu arada izlemek istediğim bir videoya tıkladığımda chrome sayfam tamamen simsiyah olmuştu. Üst sekmeleri göremesem de tıklayabiliyordum. Aynı şekilde aynı videoyu arattıgımda ve tıkladıgımda aynı sey oluyordu. Fakat farklı video açtığımda bu sorunu yaşamadım. Benimki biraz ilginç fakat videonun yazılımıyla mı ilgilidir, yoksa uzantısıyla mı emin değilim.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Hocam artık paranoya oldum zaten normal karşılıyorum. Herhangi bir sorun olur mu? Az önce arama yerine bir şey yazdığım zaman youtube kapandı.
Not: arama motorunda bir sürü şey arayıp silmediğim için telefonu zorlamış olabilirim.
Youtube değil de başka bir yerden virüs kapmış olabilirsiniz ya da yazılımsal bir sorundan dolayı telefonunuz kapanmış olabilir.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bu arada izlemek istediğim bir videoya tıkladığımda chrome sayfam tamamen simsiyah olmuştu. Üst sekmeleri göremesem de tıklayabiliyordum. Aynı şekilde aynı videoyu arattıgımda ve tıkladıgımda aynı sey oluyordu. Fakat farklı video açtığımda bu sorunu yaşamadım. Benimki biraz ilginç fakat videonun yazılımıyla mı ilgilidir, yoksa uzantısıyla mı emin değilim.
O youtube hatası hocam.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Youtube değil de başka bir yerden virüs kapmış olabilirsiniz ya da yazılımsal bir sorundan dolayı telefonunuz kapanmış olabilir.
Telefon değil hocam youtube kapandı fakat ondan önce bir sürü sekme açmıştım ve hiçbirini kaptmamıştım tam enter’a bastığım anda program kapandı. Yani işlemciyi zorladığımdan olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah öyledir.
Hocam banada oluyor aynısı. Fakat genellikle araştırma yaparken oluyor.

willblacksmith

80+ Bronze
Telefon değil hocam youtube kapandı fakat ondan önce bir sürü sekme açmıştım ve hiçbirini kaptmamıştım tam enter’a bastığım anda program kapandı. Yani işlemciyi zorladığımdan olabilir.

Hocam banada oluyor aynısı. Fakat genellikle araştırma yaparken oluyor.
videoyu bulabılırsem lınkını atayım dur

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler

willblacksmith

80+ Bronze
Atma atma. Gerek yok. Paranoyayım zaten hiç uyutmayacaksınız hocam. Atarsanız silin lütfen.
Tamam onu atmıyorum. Bu bayağı eğlenceli bu arada. Günlük doz niteliğinde alabilirsin. Paronaya felan bırakmazi. Uzun mübarek'ül Aşşakiye reis'i mübarek'in, videosu.

Atma atma. Gerek yok. Paranoyayım zaten hiç uyutmayacaksınız hocam. Atarsanız silin lütfen.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Tamam onu atmıyorum. Bu bayağı eğlenceli bu arada. Günlük doz niteliğinde alabilirsin. Paronaya felan bırakmazi. Uzun mübarek'ül Aşşakiye reis'i mübarek'in, videosu.
Hocam videoyu silebilirmisiniz lütfen?

Top Bottom