Neler Yeni

YouTube'de izlenmek için ne yapmam gerekli?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Trendlere göre etiket at, etiketleri iyi kullanman lazım. Mesela hiç abonesi olmayan çocuk Enes baturu etiketledi diye 300.000 izlendi. Kısacası atabildiğin kadar mantıklı etiket at.
İzlediğim bir öğretici youtube kanalın da videolarınıza fenomenlerin etiketini koymak size hiç bir şey kazandırmaz diye açıklama yapmıştı

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Kanalımın izlenmeleri düşük ve benim daha çok gelişmem lazım.
Zeka küpü arkadaşlar var forumda eminim, sizlerden akıl vermenizi istiyorum tecrübesi olan arkadaşlar da illa ki vardır izlemem gereken yol nedir neler yapmam lazım insanlara neler sunmam lazım.
Biliyorum Youtube hakkın da daha önce de konular açtım ama yeterince ilgi görmediği için tekrar sizlere yönelttim problemimi. Şuan oynadığım oyunlar (Kanalım oyun kanalı) revaçta olan gündemi meşgul eden oyunlar değiller zaten bu oyunları yüklememin sebebi kanalın video sayısını artırmaktı şimdi artık daha ilgi çekici daha çok izlenme kapasitesine sahip videolar çekip montajlamanın zamanı geldi. Siz olsanız ne yapardınız?
gündemdeki oyunları takip etmen lazım en çok izlenenler vb
kapak fotoğrafını ilgi çekecek bişey yapman gerek ki görüp tıklanılsın
sadece oyun muhabbeti yapma videoyu arkadaşlarınla çekebiliyorsan çek ve makara olsun
etiketlerini iyi seç bi izleyici bi arama yaptığında senin videonun alakası olmasa bile yine de aramaya çıkma şansını arttırır

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Üslubunuz ve oynayış şekliniz çok samimi, şahsen hoşuma gitti. Ünlü olmanız yakındır, yolunuz açık olsun : )
2 ay'ı geçkindir bu mecrada kendimi ifade etmeye çalışıyorum ve ilk kez böyle güzel bir yorum aldım. Çok teşekkür ederim bu yorum tüm günümü güzelleştirebilir :) 😍

TamerKs

80+ Silver
İzlediğim bir öğretici youtube kanalın da videolarınıza fenomenlerin etiketini koymak size hiç bir şey kazandırmaz diye açıklama yapmıştı
Sadece fenomenleri değil, mesela "en iyi vuruşlar", "komik anlar", "oyun" gibi etiketlerde olur.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
gündemdeki oyunları takip etmen lazım en çok izlenenler vb
kapak fotoğrafını ilgi çekecek bişey yapman gerek ki görüp tıklanılsın
sadece oyun muhabbeti yapma videoyu arkadaşlarınla çekebiliyorsan çek ve makara olsun
etiketlerini iyi seç bi izleyici bi arama yaptığında senin videonun alakası olmasa bile yine de aramaya çıkma şansını arttırır
1. madde için şuan biraz çıkmazdayım sizin bir öneriniz var mı?
3. maddeyi gerçekleştirmek için uğraşıyorum yakın da o da olacak inşallah
4. maddeye gelince ben hep oynadığım oyun ile alakalı etiketler kullanıyordum artık dediğiniz gibi yapacağım çok teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece fenomenleri değil, mesela "en iyi vuruşlar", "komik anlar", "oyun" gibi etiketlerde olur.
Harika örnekler çok teşekkür ederim

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
1. madde için şuan biraz çıkmazdayım sizin bir öneriniz var mı?
3. maddeyi gerçekleştirmek için uğraşıyorum yakın da o da olacak inşallah
4. maddeye gelince ben hep oynadığım oyun ile alakalı etiketler kullanıyordum artık dediğiniz gibi yapacağım çok teşekkürler

Harika örnekler çok teşekkür ederim
oyun gündemini pek takip etmiyorum dostum onu ilgili arkadaslar cevaplasın basarılar dilerim :)

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Youtubeden baktım ama bu ay atılan bir rp videosu 6k izlenmiş diğer videolar hep yabancı kanalların.
Genelde seri şeklinde yapılıyor,böyle yapan kişiler var çoğu videoda o yabancı kanalların etiketlerini atıyorlar,büyük serverların etiketlerini atıyorlar, bazılarında rastgele bir serverde troll yapıyorlar,bu şekilde 10-20 bin aboneye ulaşıp sonrasında başka oyunlara başlıyorlar.Genel kitleye hitap eden bir oyunla başlarsan iyi ilerlersin bence.Daha çok bilinen oyunları tercih etmelisin.Bu arada çok beğendim videoyu :D

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
Kanalımın izlenmeleri düşük ve benim daha çok gelişmem lazım.
Zeka küpü arkadaşlar var forumda eminim, sizlerden akıl vermenizi istiyorum tecrübesi olan arkadaşlar da illa ki vardır izlemem gereken yol nedir neler yapmam lazım insanlara neler sunmam lazım.
Biliyorum Youtube hakkın da daha önce de konular açtım ama yeterince ilgi görmediği için tekrar sizlere yönelttim problemimi. Şuan oynadığım oyunlar (Kanalım oyun kanalı) revaçta olan gündemi meşgul eden oyunlar değiller zaten bu oyunları yüklememin sebebi kanalın video sayısını artırmaktı şimdi artık daha ilgi çekici daha çok izlenme kapasitesine sahip videolar çekip montajlamanın zamanı geldi. Siz olsanız ne yapardınız?
Öncelikle Valorant ve PUBG Mobile Çok Tutuyor Bunlari Cekebilirsin

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Hocam gündemdeki oyunları çekin birde düzenli video atın zaten gelişiyor kanal öyle yapınca.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Öncelikle Valorant ve PUBG Mobile Çok Tutuyor Bunlari Cekebilirsin
Valo için kayıtlara başladım ekibim olmadığı için biraz zorlanıyorum içerik çıkarmakta ama deneyeceğim bir şeyler

Genelde seri şeklinde yapılıyor,böyle yapan kişiler var çoğu videoda o yabancı kanalların etiketlerini atıyorlar,büyük serverların etiketlerini atıyorlar, bazılarında rastgele bir serverde troll yapıyorlar,bu şekilde 10-20 bin aboneye ulaşıp sonrasında başka oyunlara başlıyorlar.Genel kitleye hitap eden bir oyunla başlarsan iyi ilerlersin bence.Daha çok bilinen oyunları tercih etmelisin.Bu arada çok beğendim videoyu :D
Önerilen için sana minnettarım kardeşim çok teşekkür ederim. Ve o güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim çok mutlu ettin beni :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,586
Üyeler
142,758
Son üye
efe_skry
Top Bottom