Neler Yeni

Youtubeye After Effect ile Video hazırlamak

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Mustafa Ödemiş
Dostlar selamlar, Aklımda bir kaç proje var fakat youtube ve tiktok ile alakalı. Fakat After effect kullanımı bana aşırı zor geldi.
Çok büyük işler yapmayacağım. sadece Obs ile aldığım ekran kaydına web cam vs eklemek istiyorum.Video kırpma , Vide icerisine yazılar ekleme ara ara gibi.
Bu yapmak istediğim işleri After Effectden daha kolay yapabilen uygulama var mı ?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Dostlar selamlar, Aklımda bir kaç proje var fakat youtube ve tiktok ile alakalı. Fakat After effect kullanımı bana aşırı zor geldi.
Çok büyük işler yapmayacağım. sadece Obs ile aldığım ekran kaydına web cam vs eklemek istiyorum.Video kırpma , Vide icerisine yazılar ekleme ara ara gibi.
Bu yapmak istediğim işleri After Effectden daha kolay yapabilen uygulama var mı ?
Filmora, Capcut gibi bir sürü uygulama var dediğin şeyler çok profosyonel edit olmadığı için affter effects gerekmez aslında bende yükledim dün çok zor saldım :D

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Mustafa Ödemiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Filmora, Capcut gibi bir sürü uygulama var dediğin şeyler çok profosyonel edit olmadığı için affter effects gerekmez aslında bende yükledim dün çok zor saldım :D
hocam yapmak istediğim işlemler için hangisini tavsiye edersin ?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
hocam yapmak istediğim işlemler için hangisini tavsiye edersin ?
Hepsiyle yaparsın onu web camide obsle ekleyebilirsin zaten diğer şeyler için filmora daha basit geliyor bana ama ücretli o capcut hem ücretsiz hemde yazılar olsun falan çok şeyi var effect dolu zaten içi tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,681
Üyeler
149,958
Son üye
Sons
Top Bottom