Neler Yeni

Yükseltme için fikrinizi alabilir miyim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Deniz Bey
Merhabalar,şuan kullandığım 6600 xt gaming x model ekran kartını şuan indirim de olan gigabyte 7700 xt gaming e yükseltme yapsam ne dersiniz

İşlemci 5600
Monitör 2k

Axes karta 6 taksit oluyormuş itopya da faizsiz, kredi kartına başvurup 6 taksit li olarak alma düşüncem var bendeki kartı kaça satarım 6.5 yapar mı ki ,ilk 2 ayı kartın parasıyla öderim sonrası bi şekilde ödenir:)

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc
Reis 6600xt kartların piyasası 5000tl'den başlıyor, 6500e koyarsanız satılması biraz zaman alabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Merhabalar,şuan kullandığım 6600 xt gaming x model ekran kartını şuan indirim de olan gigabyte 7700 xt gaming e yükseltme yapsam ne dersiniz

İşlemci 5600
Monitör 2k

Axes karta 6 taksit oluyormuş itopya da faizsiz, kredi kartına başvurup 6 taksit li olarak alma düşüncem var bendeki kartı kaça satarım 6.5 yapar mı ki ,ilk 2 ayı kartın parasıyla öderim sonrası bi şekilde ödenir:)
Kart 6k ya alıcı bulur. Elindeki işlemciyle ekran kartı 2k da darboğaz yapmaz bence alınabilir. Hem yeni ekran kartıyla sistemi 2-3 yıl rahat kullanırsın.

Shourd

80+ Silver

İşlemci 5600
Monitör 2k

kart aslında fiyatları sizin dediğiniz gibi 6.5k-7k civarı çünkü sizdeki model gaming x ama satılması biraz sürer çünkü biz türk milleti olarak aynı kartı daha ucuza bulmak peşindeyiz muhtemelen farklı insanlar saphire pulse gibi modeler alır 5k-5.5k ya alır ondan biraz sürer yani demek istediğim kardın ederiyle satarsanız sürer biraz rx 7700xt ryzen 5 5600 2k da darboğaz yapacağını çok sanmıyorum eğer darboğaz olursa biraz overclock atarsınız ço sorun olmaz asıl şey psu nuz kaç watt

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Deniz Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kart aslında fiyatları sizin dediğiniz gibi 6.5k-7k civarı çünkü sizdeki model gaming x ama satılması biraz sürer çünkü biz türk milleti olarak aynı kartı daha ucuza bulmak peşindeyiz muhtemelen farklı insanlar saphire pulse gibi modeler alır 5k-5.5k ya alır ondan biraz sürer yani demek istediğim kardın ederiyle satarsanız sürer biraz rx 7700xt ryzen 5 5600 2k da darboğaz yapacağını çok sanmıyorum eğer darboğaz olursa biraz overclock atarsınız ço sorun olmaz asıl şey psu nuz kaç watt
Sharkoon SS Cool Zero 650w 80+ Gold

Baktığım kadarıyla 2 k da sorun olmuyor psu da yeterli , ekran kartı 1 yıllık Garantisi devam ediyor o yüzden 6.5 eder gibi geldi 6 ya beklemez gibi bakalım düşünmeye devam ediyorum, axes ilk başvuru olduğundan ilk yıl kart aidatı yok yazıyor ama sonradan kart aidatı çıkarırlarsa canımı sıkar:) onun dışında bu fırsatları değerlendirmek mantıklı geliyor bi diyorum daha da düşer mi fiyatlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,689
Üyeler
152,942
Son üye
Sproyt12
Top Bottom