Neler Yeni

Yurt dışı android telefon önerisi

krshoot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kürşat
9s ve poco x3 modellerini kullandım hiç yazılım sorunları ile karşılaşmadım acaba siz hangi sorunla karşılaştınız hocam ?
Genel olarak redmi cihazlarda güncellemeler sonrası sürekli bişeyler bozuluyor bunuda benimki güncelleme sonrası 3 5 özeliği çalışmayınca forumlarda ararken gördüm xiaomi kullanıcıları ciddi bir yazılım sıkıntısı yaşıyor düzgün çalışan sürüm bulunursa güncellemer kapatılarak kulanılabilir bende son güncelle ile arama sesleri video çekme de vs sorunlar oldu farklı rom attım

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Masteriz
Genel olarak redmi cihazlarda güncellemeler sonrası sürekli bişeyler bozuluyor bunuda benimki güncelleme sonrası 3 5 özeliği çalışmayınca forumlarda ararken gördüm xiaomi kullanıcıları ciddi bir yazılım sıkıntısı yaşıyor düzgün çalışan sürüm bulunursa güncellemer kapatılarak kulanılabilir bende son güncelle ile arama sesleri video çekme de vs sorunlar oldu farklı rom attım
anladım bu da aynı amd gibi f/p ama yazılım sorunu mu var ? şu an imei kayıtlarda bir sıkıntı var mı peki kapanma durumu androidler de nasıl çok bir bilgim yok hocam da?

krshoot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kürşat
anladım bu da aynı amd gibi f/p ama yazılım sorunu mu var ? şu an imei kayıtlarda bir sıkıntı var mı peki kapanma durumu androidler de nasıl çok bir bilgim yok hocam da?
İmei atılıyor ondan yana sıkıntı yok galiba ama her modelinde yazılım sıkıntısı yaşayanları gördüm farklı yazılımlarla çözüyorlar genelde alacağın modeli internette aratırsın yazılım sıkıntısı yaşayını yoksa alırsın ustam benimkine general Mobile imeili atılda birdaha imeil sıkıntısı olmaz dendi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Masteriz
İmei atılıyor ondan yana sıkıntı yok galiba ama her modelinde yazılım sıkıntısı yaşayanları gördüm farklı yazılımlarla çözüyorlar genelde alacağın modeli internette aratırsın yazılım sıkıntısı yaşayını yoksa alırsın ustam benimkine general Mobile imeili atılda birdaha imeil sıkıntısı olmaz dendi
hocam şimdi baya bir araştırma yaptım 12t pro ile hiç yazılım ile bir sıkıntı yaşayanını görmedim. tek eksiği ekran ve kameranın biraz kötü olması dışında s22 ultra ile kapışıyor cihaz ve 11.300 TL gibi bir fiyata buldum almayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@joker♤ siz ne düşünüyorsunuz hocam ?

10k dan başlıyor du
bu arada hiç bulamadım 10k dan başlamıyor fiyatlar hocam baya yükselmiş gibi

@şahin doğan sizinde telefon yorumları yaptıgınızı gördüm sizin düşünceniz nedir hocam genelde iphone için yapıyorsunuz sanırım da android için bir fikriniz var mı ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,807
İsim
Mert Can Ergün
hocam şimdi baya bir araştırma yaptım 12t pro ile hiç yazılım ile bir sıkıntı yaşayanını görmedim. tek eksiği ekran ve kameranın biraz kötü olması dışında s22 ultra ile kapışıyor cihaz ve 11.300 TL gibi bir fiyata buldum almayı düşünüyorum.

@şahin doğan sizinde telefon yorumları yaptıgınızı gördüm sizin düşünceniz nedir hocam genelde iphone için yapıyorsunuz sanırım da android için bir fikriniz var mı ?
Ben baktığım zaman vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Jugujugule
Kankam mi12t almayı düşünüyorum bende buna IMEI atma gelir mi

11t pro ve 12t proya IMEI atılmıyor kanka dirençle oluyo onuda telefonu ameliyat ediyorlar desem yanlış bişey söylemiş olmam ben 12t almayı düşünüyorum 11t ye imei atılıyor 12t de diemtsy işlemci kullanıyor ona da atılır büyük ihtimalle

şahin doğan

80+ Platinum
12T Pro Xiaomi'nin en iyi cihazlarından biri benim gözümde. Kayıt olayını bilmiyorum ama cihazın net bir şekilde kötülenecek bir tarafı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Turan YILDIZ
12 T Pro öneririm Ve bildiğim kadarıyla Başka bir Mi telefonun IMEI sini aktarabiliyordun, IMEI sorunun yaşayacağını düşünmüyorum

CatAshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ömer Aziz Bagana
Hocam imei atma olayını şöyle açıklayayım snapdragon yonga seti olanlarda imei direnç değişimi gerektiriyo ama mediatek işlemcili telefonların çoğu mtk engineering diye bi uygulama vardı ordan imei i istediğin ile değiştirebilirsiniz pc de gerekmez yazıp restart atıyosunuz tavsiyem eski bi tel alın (s3 mini gibi) onun imei sini kaydedin imei e bakmak için arama menüsüne *#06# yazabilrisiniz sonra telefonun bataryasını çıkarıp bi kenara koyun güncelleme geldiğinde imei gideceği için yine işlemi yapmanız gerekecek 10-11 ayda bir de imei yi olması imkanaız bişey ile değiştirin (kimsede kullanmıyor olması lzm 12345678910 kullanılıyor olabilir mesela) sonra eski telefona sim kartı takıp biraz bekleyin (bi arama yapıp garantilemenizi öneririm) sonra yine teli bi rafa kaldırın içinde sim kartı unutmadığınıza emin olun 2 cihaza aynı anda aynı imei ileyken sim kart takarsanız aramaya kapanacaklardır ve yine imei i kopyalayabilirainiz imei değişimi için olan işemi şu videoda var:
Uygulamada şu:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
915,213
Üyeler
141,953
Son üye
semik12
Top Bottom