Neler Yeni

Yurt dışında üniversite okumak

JokerAllame

80+ Silver
Eğitim sistemi iğrenç onu biliyorum da p2w ne alaka?
Şuanda parası olan çocuğunu özel derslerle etüt merkezleriyle destekliyor ama durumu olamayan ne yapıyor canlı derslerden yarım yamalak anlamaya çalışıyor şu anda en iyisinden bir test kitabı bile 50 lira olmuş ve 7 ders falan var 350 lira sayısal dersler için tek kaynak yeterli olmaz diyorlar 50*4*2 400 lira ediyor yani bir senelik kitap parası 800 lira ki bu en ucuz hali bazı kitaplar 80 90 lira olabiliyor

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Taha Efe
Beyler şuan 12.sınıfım,ortalamam 75 in üzerinde. İngilizcem ise gayet iyi. Bilgisayar Mühendisliği bölümü okumak istiyorum. Yurt dışında üniversite nasıl okunur? Şuan başvursam kabul olma ihtimali var mıdır? Lise ortalaması kaç olması gerek? Yardımcı olabilecek var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler şuan 12.sınıfım,ortalamam 75 in üzerinde. İngilizcem ise gayet iyi. Bilgisayar Mühendisliği bölümü okumak istiyorum. Yurt dışında üniversite nasıl okunur? Şuan başvursam kabul olma ihtimali var mıdır? Lise ortalaması kaç olması gerek? Yardımcı olabilecek var mı?

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
Dostum yurtdışındaki okullar için birçok kriter var. Sen gitmek istediğin okula mail atarak öğrenebilirsin. En basitinden sosyal sorunluluk projesi vs isteyenler var

Top Bottom