Neler Yeni

yurt dışından ekran kartı almak

vortix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erhan sivri
malum ekonomiden dolayı pc fiyatları çok arttı bende yurt dışındıkilere baktım ve fiyatlar biraz daha uygun geldi yurt dışından ekran kartı alsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım 2500 TL'ye aldıgım bir ekran kartınına nekadar vergi cıkabilir

HT-WETA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Heykelli
malum ekonomiden dolayı PC fiyatları çok arttı bende yurt dışındıkilere baktım ve fiyatlar biraz daha uygun geldi yurt dışından ekran kartı alsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım 2500 TL'ye aldıgım bir ekran kartınına nekadar vergi cıkabilir
eğer avrupa ülkesiyse %18 avrupa ülkesi değilse %20 diye biliyorum ama hepsinde bu mu geçerli bilmiyorum biraz araştırsan bulursun

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Hiç uğraşma vergilerle zaten aşşağı yukarı türkiye fiyatına gelir.

isimsizüye

80+ Gold
Dostum Asus MSI Gigabyte bakmıyor Garanti konusunda Evga bakıyor en iyi garanti konusunda yurtdışında Vergi şu bu. gene TR fiyatı.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Yurtdışında benim de akrabalarım var zorlasam getirtebilirdim ama vazgeçtim. Garanti işi büyük sıkıntı. Belki ileride satsan satamayabilirsin elinde kalabilir. Türkiyeden indirimleri takip edip alabilirsin ya da ikinci el daha mantıklı.

Zaten akraban, arkadaşın yoksa hiç getirmekle uğraşma Türkiyeden alacağın fiyatla aynı hesaba geliyor.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır

vortix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erhan sivri
Yurtdışında benim de akrabalarım var zorlasam getirtebilirdim ama vazgeçtim. Garanti işi büyük sıkıntı. Belki ileride satsan satamayabilirsin elinde kalabilir. Türkiyeden indirimleri takip edip alabilirsin ya da ikinci el daha mantıklı.

Zaten akraban, arkadaşın yoksa hiç getirmekle uğraşma Türkiyeden alacağın fiyatla aynı hesaba geliyor.
aslında alacagım ekran kartını belirledim fiyatı 1700 TL falandı dün fiyatına bida baktım 2500 olmuş

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
aslında alacagım ekran kartını belirledim fiyatı 1700 TL falandı dün fiyatına bida baktım 2500 olmuş
Kara cumaya kadar indirimleri kovala. Güzel bir şey yakaladığın an alırsın. Başka türlü fiyatlar malum yüksek.

vortix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erhan sivri
eğer avrupa ülkesiyse %18 avrupa ülkesi değilse %20 diye biliyorum ama hepsinde bu mu geçerli bilmiyorum biraz araştırsan bulursun
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum Asus MSI Gigabyte bakmıyor Garanti konusunda Evga bakıyor en iyi garanti konusunda yurtdışında Vergi şu bu. gene TR fiyatı.
evga ekran kartlarıda çok pahalı oyuzden onları pek düşünmüyorum

Top Bottom