Neler Yeni

Yurtdışı 13 pro max mi? TR iphone 11 mi?

BabaYori

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Muhammed Özkan
Tanıdığımdan 17k'ya yurtdışı 13 pro max alabilirim. 4 aydır o kullanıyor ve 2 ay sonra kapanıcak ama herhalde 100 - 200 tl arası bi ücrete bunu uzatabiliyormuşuz. Bu uzatma işlemini ne kadar süre devam ettirebiliriz? Ve bu uzatma işleminin bi güvencesi falan varmı? Çünkü bende pasaport falan yok. Yani istesemde hat üstüne açtıramam. O uzatma işlemi ortadan kalkarsa benim iphone 13 pro max de çöp oluyor. Sizce mantıklı olurmu onu almam? Yoksa onla hiç uğraşmayıp iphone 11 tr mi alayım? Görüşlerinizi merak ediyorum teşekkürler.

MertY34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mert yapıcı
Tanıdığımdan 17k'ya yurtdışı 13 pro max alabilirim. 4 aydır o kullanıyor ve 2 ay sonra kapanıcak ama herhalde 100 - 200 TL arası bi ücrete bunu uzatabiliyormuşuz. Bu uzatma işlemini ne kadar süre devam ettirebiliriz? Ve bu uzatma işleminin bi güvencesi falan varmı? Çünkü bende pasaport falan yok. Yani istesemde hat üstüne açtıramam. O uzatma işlemi ortadan kalkarsa benim iphone 13 pro max de çöp oluyor. Sizce mantıklı olurmu onu almam? Yoksa onla hiç uğraşmayıp iphone 11 tr mi alayım? Görüşlerinizi merak ediyorum teşekkürler.
Şimdi şu şekilde açtırmadan kullanırsın 2 telefon şeklinde kullanan çok insan var foto video instagram gibi işleri iphonedan halledip aramalarınıda normal telefonlarından yapıyorlar para vermeden anca bu şekil bir kullanım sağlayabilirsin.

Burka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burak Turucu
Tanıdığımdan 17k'ya yurtdışı 13 pro max alabilirim. 4 aydır o kullanıyor ve 2 ay sonra kapanıcak ama herhalde 100 - 200 TL arası bi ücrete bunu uzatabiliyormuşuz. Bu uzatma işlemini ne kadar süre devam ettirebiliriz? Ve bu uzatma işleminin bi güvencesi falan varmı? Çünkü bende pasaport falan yok. Yani istesemde hat üstüne açtıramam. O uzatma işlemi ortadan kalkarsa benim iphone 13 pro max de çöp oluyor. Sizce mantıklı olurmu onu almam? Yoksa onla hiç uğraşmayıp iphone 11 tr mi alayım? Görüşlerinizi merak ediyorum teşekkürler.
Eğer pasaport felan varsa ilerde kayıt yapacaksan 13 pro max al derim iphone 11 şuan alınmaz aman diyim

BabaYori

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Muhammed Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer pasaport felan varsa ilerde kayıt yapacaksan 13 pro max al derim iphone 11 şuan alınmaz aman diyim
Pasaport illa benim mi olmak zorunda herhangi bi arkadaşımın olsa olmaz mı? e yurtdışına çıkıp girme diye bi olay olmuyor dimi?

Burka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burak Turucu
Pasaport illa benim mi olmak zorunda herhangi bi arkadaşımın olsa olmaz mı? e yurtdışına çıkıp girme diye bi olay olmuyor dimi?
Yurt dışı olayini tam bilmiyorum yalan soylemiyim ama baskasinin üstüne olursa sorun olmaz ama o kayit ettirdiğini kişi 3 yıl boyunca baska cihaz kayıt ettiremez o pasaporta

MertY34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mert yapıcı
Başkasının üstüne olabilir fakat telefona takıcağın hat o kişinin adına olmalı.Yada edevletten e-sim olarak 4 ay kadar uzatma yapabiliyorsun yeni yılla beraber o 6 ay kullanım süreside sıfırlanıyor fakat e-sim bir kereye mahsus haberin olsun.

BabaYori

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Muhammed Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurt dışı olayini tam bilmiyorum yalan soylemiyim ama baskasinin üstüne olursa sorun olmaz ama o kayit ettirdiğini kişi 3 yıl boyunca baska cihaz kayıt ettiremez o pasaporta
Sıkntı iş yurtdışı. İphone 11 niye alınmaz?

Burka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burak Turucu
Hocam fiyatini haketmiyor suan cihaz eğer bütçeni zorlayabilirsen 13 mini al onun yerine iph 11 den çok üstün işlemci ekrani mini led teknoloji si ve daha uzun giden sarz ve tabikide daha fazla yazılım güncellemesi

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Yurtdışına çıkıyorsanız pasaporta kaydedip kendi isminize olan hattınızla 13 pro max almak daha mantıklı.

Şartlar yukarıda yazdığım gibi yurtdışına çıkmış olmak, kaydedilen pasaportun sahibine ait 1 hatla cihazı kullanıyor olmak.

BabaYori

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Muhammed Özkan
Başkasının üstüne olabilir fakat telefona takıcağın hat o kişinin adına olmalı.Yada edevletten e-sim olarak 4 ay kadar uzatma yapabiliyorsun yeni yılla beraber o 6 ay kullanım süreside sıfırlanıyor fakat e-sim bir kereye mahsus haberin olsun.
Benim alacagım kişi 4 aydır kullanıyor ve 2 ay sonra kapanıcakmış. E-sim olayını satın aldıktan sonra yapsam 4 ay kullanım süresi verip, yeni yıla girincede 6 ay daha mı veriyor? dogru mu anladım?

MertY34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mert yapıcı
Bence 7 eylül apple lansmanını bekle iphone 11 fena sayılmaz fakat 12 de düşünebilirsin fiyatları düşer diye tahmin ediyorum hem ekran çöznürlüğü 11 oranla daha iyi hem malzeme kalitesi olarakda yine tercih senin.

BabaYori

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Muhammed Özkan
Bence 7 eylül apple lansmanını bekle iphone 11 fena sayılmaz fakat 12 de düşünebilirsin fiyatları düşer diye tahmin ediyorum hem ekran çöznürlüğü 11 oranla daha iyi hem malzeme kalitesi olarakda yine tercih senin.
Ben tam tersi fiyatların artmasından korkuyorum.

Top Bottom