Neler Yeni

yurtdışı telefon ve imei

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
Bütçe
15000
babam 2 ay önce Amerika ya gitmisti vakti yoktu gelirken telefon alamadi. Sahibindende letgoda vesaire yurtdışı telefonlar var bunlardan birini alsam babamin pasaportunun üzerine kayit ettirebilir miyim? İmei kayıt ettirilirken telefon faturası vesaire istiyorlar mi? bazıları sıfır gibi ama 1 ay kullanılmış e sim ile bunlardan birini alsam kayıt ettirirken sorun yaşar mıyım? teşekkürler

şahin doğan

80+ Platinum
Herhangi bir sorun yaşamazsın. Babanın pasaportuna kayıt ettirebilirsin.

Existentia

80+ Silver
Yok hocam son 6 ay içinde yurtdışına çıktıysa imeisi ile ödeme yapıyor kullanmaya başlıyorsunuz

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
babam 2 ay önce Amerika ya gitmisti vakti yoktu gelirken telefon alamadi. Sahibindende letgoda vesaire yurtdışı telefonlar var bunlardan birini alsam babamin pasaportunun üzerine kayit ettirebilir miyim? İmei kayıt ettirilirken telefon faturası vesaire istiyorlar mi? bazıları sıfır gibi ama 1 ay kullanılmış e sim ile bunlardan birini alsam kayıt ettirirken sorun yaşar mıyım? teşekkürler
ben e sim kullanıyorum bu zamana kadar hiçbir farkını görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam son 6 ay içinde yurtdışına çıktıysa imeisi ile ödeme yapıyor kullanmaya başlıyorsunuz
anladım yani telefonun yurtdisindan babamin getirmesi gerekmiyor kanitlamama gerek yok
sahibindende alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı
Herhangi bir sorun yaşamazsın. Babanın pasaportuna kayıt ettirebilirsin.
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben e sim kullanıyorum bu zamana kadar hiçbir farkını görmedim.
hocam sürekli kanun değişiyor vergisi ucuzken yapayım diyorum

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
anladım yani telefonun yurtdisindan babamin getirmesi gerekmiyor kanitlamama gerek yok
sahibindende alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı

teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sürekli kanun değişiyor vergisi ucuzken yapayım diyorum
Sahibinden den almayın tavsiyem pahalı yazıyorlar zaten çoğu telefoncu satıyor yurt dışı telefon onlardan bir fiyat danışın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahibinden den almayın tavsiyem pahalı yazıyorlar zaten çoğu telefoncu satıyor yurt dışı telefon onlardan bir fiyat danışın derim
letgoda iPhone 12yi 10 a bıraktı Mayıs'a kadarda uluslararası garantisi varmış hocam nasil sence fiyat açısından

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
letgoda iPhone 12yi 10 a bıraktı Mayıs'a kadarda uluslararası garantisi varmış hocam nasil sence fiyat açısından
İphone alacaksanız yurt dışı almayın eğer alırsanızda sıfır alın sonra ülke dışına çıkıp geri gelin öğrneğin kıbrısa gidip geri gelin pasaport ile kayıt yaptırırsınız Imeiyi ve kapanmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,874
Üyeler
156,849
Son üye
İsmail eagle
Top Bottom