Neler Yeni

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

THE_ROCK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cem

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Teşekkür ederim hocam.

Bu arada şu ürün için de fikrinizi almak isterim. MonsGeek den özellikle olarak daha iyi gibi.

Kasa olarak güzel de çok mod istiyor, womier klavyeleri sevmiyorum pek. Buna benzer olarak;
Bunu alıp switch değişebilirsin. Hem ekstra vergi vs uğraşmazsın hem de yarı fiyatına gelir neredeyse. 2 model de alu kasa.

THE_ROCK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cem
Yalnız benim dediğim model de VIA modeli var. Bunu alıp zamanla modifiye ederim diye düşünüyorum.

Sizin dediğiniz kasa kalitesi ile aynı sayılır. Ancak ekstra özellikleri fark yaratıyor. MonsGeek den yaklaşık 50 Dolar daha uygun. MonsGeek’in uygun olan modeli de pek sevmediğim modeli.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Yalnız benim dediğim model de VIA modeli var. Bunu alıp zamanla modifiye ederim diye düşünüyorum.

Sizin dediğiniz kasa kalitesi ile aynı sayılır. Ancak ekstra özellikleri fark yaratıyor. MonsGeek den yaklaşık 50 Dolar daha uygun. MonsGeek’in uygun olan modeli de pek sevmediğim modeli.
VIA olduğuna dikkat edemedim kb. Sizin için önemliyse via, sonradan pişman olcaksanız kesinlikle viaya yönelin. Via cok buyuk kolaylik sagliyor ve sınırları ciddi anlamda kaldiriyor yazilim konusunda.

THE_ROCK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cem
VIA olduğuna dikkat edemedim kb. Sizin için önemliyse via, sonradan pişman olcaksanız kesinlikle viaya yönelin. Via cok buyuk kolaylik sagliyor ve sınırları ciddi anlamda kaldiriyor yazilim konusunda.
Estagfurullah. Ne kusur hocam.

Acikcasi benim hic tecrubem yok VIA konusunda. Sadece bu paralari verdikten sonra ortalama iyi bir sey olsun istiyorum. VIA'yi su an icin yararli olur mu bilmiyorum. Ancak MacOS kullaniyorum. Windows da kullanacagim birlikte. Belki ayni tus kombinasyonunu yapip zorluk cekmemek acisindan yararli olabilir.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Estagfurullah. Ne kusur hocam.

Acikcasi benim hic tecrubem yok VIA konusunda. Sadece bu paralari verdikten sonra ortalama iyi bir sey olsun istiyorum. VIA'yi su an icin yararli olur mu bilmiyorum. Ancak MacOS kullaniyorum. Windows da kullanacagim birlikte. Belki ayni tus kombinasyonunu yapip zorluk cekmemek acisindan yararli olabilir.
Tus kombinasyonlari, medya kisayollari ve rgbye ilginiz varsa VIA rakipsiz.

muratbeyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Gunes
Arkadaşlar eğer Wooting60HE+ Türkiyeye vergisiz olarak getirtmek istiyorsanız Glocalzone güzel bir tercih bu uygulamayı kullanarak teğmin ettim tavsiye ederim.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
Teşekkür ederim hocam.

Bu arada şu ürün için de fikrinizi almak isterim. MonsGeek den özellikle olarak daha iyi gibi.

sk 71 olanından kullandım bi süre ucuza alırsan fena değil , ama bu kadar para vereceksen ikinci el monsgeek al bence

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@freygasm Hocam hâlâ daha WhatGeek üzerinden vergisiz sipariş veriliyor mu? AK820 Pro almayı düşünüyorum. Ayrıca Checkout'ta 9$ kargo ücreti görünüyor ve YunExpress stok seçili başka seçenek yok.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
@freygasm Hocam hâlâ daha WhatGeek üzerinden vergisiz sipariş veriliyor mu? AK820 Pro almayı düşünüyorum. Ayrıca Checkout'ta 9$ kargo ücreti görünüyor ve YunExpress stok seçili başka seçenek yok.
Vergi şuan için tamamen kumar, ptt ile gelirse trye geldiğinde vergi çıkıyor maalesef.

Top Bottom