Neler Yeni

Yurtdışından Türkiyeye aliexpress amazon gibi sitelerden sipariş verilebilirmi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emir
Kız arkadaşım yurtdışında Türkiye adresimi yazarak orada daha ucuz olan şeyleri dolar üzerinden para ödeyerek bana sipariş ederek yollayabilir mi ? Özellikle bilgisayar parçaları konusunda soruyorum.Çünkü Yanında getirmesi uçak için ağırlık yapıyor çünkü.

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Mert Uysal
yollayamaz gümrükte takılıyor , almanyadan her ay gelen ofis arkadaşlarımız var onlar bavulunda getiriyor benim istedigim parcaları , kargoda gümrük sorunu oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yollayamaz gümrükte takılıyor , almanyadan her ay gelen ofis arkadaşlarımız var onlar bavulunda getiriyor benim istedigim parcaları , kargoda gümrük sorunu oluyor
abddden yollayacak bu gümrük sorununu aşma yolumuz yok mu ? gümrükte takılmaması için. zaten dolarla parasını ödüyor ama sorun oluyor maalesef

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Mert Uysal
abddden yollayacak bu gümrük sorununu aşma yolumuz yok mu ? gümrükte takılmaması için. zaten dolarla parasını ödüyor ama sorun oluyor maalesef
böyle bir durum olsa insanlar türkiye'deki firmalara boyun mu egerdi , örnegin 40 euroya aldıgım be quiet türkyiede 85 euro

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Ahmed
150 euro üstü sıkıntı oluyor diye biliyorum

Top Bottom