Neler Yeni

Zafer Akçay ve Oğuzhan Muslu arasında geçen olay hk.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Konuya başlamadan iki tarafı da sevdiğimi söylemek istiyorum.Oğuzhan Muslu'yu 4.5 yıldır Zafer Akçay'ı da aylardır takip ediyorum,objektif bir şekilde yorum yapmaya çalışacağım.

Öncelikle olaydan başlayalım.

Oğuzhan Muslu bu videosunda bir kaza yapıyor ve Zafer Akçay'da bu kaza hakkında konuşuyor.

Bu videodan sonra Oğuzhan Muslu videoyu kaldırmasını istemiş.Bir süre video gizlenmişti sanırsam şu an açık durumda.

om1.PNG
om2.PNG

Oğuzhan Muslu "videoda beni küçük düşürücü ve aşağalıyıcı konuşmalar yapıyor" demiş hikayesinde,ben videoda bu tarz bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Bu hikayeden sonra kitle saldırıya geçmiş.

om3.PNG
om4.PNG

om5.PNG

om6.PNG

Bu tarz yorumlarla kitlenin kendini rezil ettiğini düşünüyorum.

Şahsi fikrim burada Oğuzhan Muslu'nun hataları eleştirilmiş.Telif atmak yerine tam tersi Oğuzhan Muslu'nun bu videoyu izleyip ders çıkarması gerektiğini düşünüyorum.

İlerleyen süreçte ne olacak göreceğiz.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Madem rahatsızsın telif at niye kitle yönlendirmesi yapıyorsun ki. Motorcu kanallarını izlemeyi bıraktım uzun süre önce bu ve benzeri olaylardan. Bu olaya da çok şaşırmadım

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
İkisini de tanımam. Kaza videosunu izleyip yorum yapıyorum.

Kazadan önce zaten bir hatalı sollama yapıp iki aracın arasından gazı kökleyip geçiyor, kendisi de "valla zor durdum" diyor. Kaza geliyorum diyor kısaca. Saniyeler sonra yine devamlı çizgi olan yolda (geçiş yasağının olduğu yolda) gazı kökleyerek bir taksiyi hatalı solluyor, karşı şerite geçiyor, şehir içi bir meskende hızını 120'ye kadar çıkarıyor. Biraz sonra önündeki dönüş yapmaması gereken bir yerden sinyalsiz dönen motokuryeye çarpıyor. Fren yapmasına rağmen o hızla duramıyor. Bu kazada bence iki motorcu da suçludur. Hiç boşuna tatava yapmasın.

Son düzenleme:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Diğer motorcu olan da bunu bildiği için bu yola başvurmuştur öyleyse ?
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Biraz motosiklet geçmişi, biraz trafik bilgisi olan herkes zaten yorumlayan adamın söylediklerinin doğru olduğunu anlar. O yüzden videoyu kaldırtmak istemiş olabilir.

Videoda küçük düşürücü hiçbir şey söylememiş bu arada. Tam tersi, aman dikkat et kardeşim, çok gençsin yapma böyle gibisinden şefkatli konuşmuş.

Aware

80+ Silver
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Biraz motosiklet geçmişi, biraz trafik bilgisi olan herkes zaten yorumlayan adamın söylediklerinin doğru olduğunu anlar. O yüzden videoyu kaldırtmak istemiş olabilir.
Bilemiyorum daha yaşım gelmedi ehliyete o.O2

Ariseks

80+ Gold
Konuya başlamadan iki tarafı da sevdiğimi söylemek istiyorum.Oğuzhan Muslu'yu 4.5 yıldır Zafer Akçay'ı da aylardır takip ediyorum,objektif bir şekilde yorum yapmaya çalışacağım.

Öncelikle olaydan başlayalım.

Oğuzhan Muslu bu videosunda bir kaza yapıyor ve Zafer Akçay'da bu kaza hakkında konuşuyor.

Bu videodan sonra Oğuzhan Muslu videoyu kaldırmasını istemiş.Bir süre video gizlenmişti sanırsam şu an açık durumda.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Oğuzhan Muslu "videoda beni küçük düşürücü ve aşağalıyıcı konuşmalar yapıyor" demiş hikayesinde,ben videoda bu tarz bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Bu hikayeden sonra kitle saldırıya geçmiş.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Bu tarz yorumlarla kitlenin kendini rezil ettiğini düşünüyorum.

Şahsi fikrim burada Oğuzhan Muslu'nun hataları eleştirilmiş.Telif atmak yerine tam tersi Oğuzhan Muslu'nun bu videoyu izleyip ders çıkarması gerektiğini düşünüyorum.

İlerleyen süreçte ne olacak göreceğiz.
Bence videoyu yorumlayan haklı

Top Bottom