Neler Yeni

Zam kapıda! 1 Yıllık Hepsiburada Premium 180 TL ( Ayrıntılar konu içeriğinde)

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrhm
Bugün bir haber gördüm tahminim çoğu kişi bilmiyordur o yüzden 'Sıcak Fırsat' kategorisinde açmak istedim konuyu (eğer farklı bir kategori ise oraya konuyu siz açın lütfen insanlar yararlansın).
Hepsiburada Premium abonelik fiyatına %50 zam yapmış. Şuan ben hesabımı kontrol ettim bana zam yansımamış. Bende direk 180 TL karşılığında yıllık aboneliğe geçtim.( Aylık 15 TL ) Eğer imkanınız var ise bu fırsatı kaçırmayın çünkü yıllık ücret ede zam gelecektir.

1705523697744.png
1705523507742.png
👈

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Tuna
Bugün bir haber gördüm tahminim çoğu kişi bilmiyordur o yüzden 'Sıcak Fırsat' kategorisinde açmak istedim konuyu (eğer farklı bir kategori ise oraya konuyu siz açın lütfen insanlar yararlansın).
Hepsiburada Premium abonelik fiyatına %50 zam yapmış. Şuan ben hesabımı kontrol ettim bana zam yansımamış. Bende direk 180 TL karşılığında yıllık aboneliğe geçtim.( Aylık 15 TL ) Eğer imkanınız var ise bu fırsatı kaçırmayın çünkü yıllık ücret ede zam gelecektir.

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle👈
nays bu ödemeye cashback veriyormu :D

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert

NovaEXXO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Burak Perçem
Halihazırda premium üyesi olduğum için 5 Şubat'ta yıllık aboneliğe geçeceksin dedi bana. 5 Şubat'a kadar zam gelirse zamlı fiyattan yeniler değil mi? Nasıl çözeceğiz bu işi

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Anonim Ankh
Şimdi yaptım ama 9 Şubatta yıllık aboneliğe geçileceksin diyor, o zamana kadar zam gelirse ne olacak?

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Volkan
Keşke 2 -3 yıllık alabilsek 😁

lebron23

80+ Bronze
açıkçası her şeyin böyle abonelik dayatmasına gelemiyorum. bırak abicim kargo fiyatını şişirip premiumu yönlendiriyorlar. milleti ***** yerine koyan firmadan bir şey almam. MOBİLDEN HEPSİBURADA PREMİUM ÜYELİĞİ İPTAL EDİLMİYOR. İlla bilgisayar veya müşteri hizmetleri gerekiyormuş. Peh şark kurnazları...

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Anonim Ankh
benim de ayni acaba oldu mu
Hiç emin değilim, üyeliğimi iptal etsem şimdi anında iptal olur mu acaba ya tekrardan yıllık olarak abone olsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

açıkçası her şeyin böyle abonelik dayatmasına gelemiyorum. bırak abicim kargo fiyatını şişirip premiumu yönlendiriyorlar. milleti ***** yerine koyan firmadan bir şey almam. MOBİLDEN HEPSİBURADA PREMİUM ÜYELİĞİ İPTAL EDİLMİYOR. İlla bilgisayar veya müşteri hizmetleri gerekiyormuş. Peh şark kurnazları...
İlla bilgisayar veya müşteri hizmetleri gerekmiyor, sadece ilgili kısım uygulamada mevcut değil, tarayıcıdan girmen lazım.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
gün sonu işlemleri kaçta bitiyor banka kümülatife soktu parayı :(

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Anonim Ankh

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrhm
Ben tekrar kontrol ettim hesabımı, benim aboneliğim her ay 18'de yenileniyormuş. O yüzden bende 18'inde yıllık aboneliğe geçeceksin diyor. İnşAllah🤲 hayattaki bütün şansımı burada kullanmamışımdır. İyi denk gelmiş 🙃

Top Bottom