Neler Yeni

Zeiron galaxy pro i5 10400f rtx 3050 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak ersoy
Bütçe
20
https://ty.gl/xictifb2j2 bu sistemi almak istiyorum fiyatının gerekenden daha fazla olduğunu ve bu fiyata çok daha iyi sistemlerin olduğunu biliyorum ama ben bu sistemi alıcam PC toplamaktan anlamıyorum ve sadece kasa sistem de alamam PC yi ben kendi paramla almicam başka biri alıcak alıcak kişide sadece kasa yada toplama almaz sadece bu tip sistemlerden alır bende uzun aramalarım sonucu bunu buldum sizden istediğim bana PC önerisi yapmanız değil bu PC nın benim istediğim oyunları oynatıp oynatamicağı
Oyniyacağım oyunlar bunlar
Cod modern warfare 2
Cod modern warfare 4
Cod 2
Minecraft
GTA 5
Witcher 3
Rdr2
ETS 2
The walking dead serisi
Far cry primal
Battlefield 1
Bu oyunları düşük yada orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynatması yeterli

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
https://ty.gl/xictifb2j2 bu sistemi almak istiyorum fiyatının gerekenden daha fazla olduğunu ve bu fiyata çok daha iyi sistemlerin olduğunu biliyorum ama ben bu sistemi alıcam PC toplamaktan anlamıyorum ve sadece kasa sistem de alamam PC yi ben kendi paramla almicam başka biri alıcak alıcak kişide sadece kasa yada toplama almaz sadece bu tip sistemlerden alır bende uzun aramalarım sonucu bunu buldum sizden istediğim bana PC önerisi yapmanız değil bu PC nın benim istediğim oyunları oynatıp oynatamicağı
Oyniyacağım oyunlar bunlar
Cod modern warfare 2
Cod modern warfare 4
Cod 2
Minecraft
GTA 5
Witcher 3
Rdr2
ETS 2
The walking dead serisi
Far cry primal
Battlefield 1
Bu oyunları düşük yada orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynatması yeterli
Soruna cevap vereyim evet düşük orta ayarda oynatır, ama aldıktan maksimum 1 sene sonra ağır pişman olacağın bir işe girmeni de önermem.

Şöyle bir toplu sistem al illa monitör de olsun diyorsan özelleştirme bölümünden Asus monitör de ekle aynı fiyata hepsi toplu ve hazır şekilde gelsin işte 😀

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,319
İsim
Emre siyah
özelleştirmeden 12400f + monitorü de ekstra konu açarsan yardımcı oluruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri