Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Zoko Amiral DK431 4x12 Cm ARGB Siyah Bilgisayar Kasası 🔥 Nays İle 1516 TL 🔥

Gif Man

80+ Gold
Bir tane üst düzey gpu’nun Asus Dual yani 2 fanlı modelini tak sığmaz :D gelip önermişsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet full devirde dönecek

Arkadaşlar merak edenler için buyrun bir de herkes hava akışının mükemmel olduğunu söylüyor doğru mudur bilmem tabi. Keşke Bitfenixi almadan önce bu kasayı alsaymışım 8-9 ay önce
Bitfenizde Kontrolcü Vardı Yanılmıyorsam Önceden Buna Benzer Bir Versiyondada Vardı Kontrolcü .

Zoko Biraz Daha Büyük Olduğu İçin Daha Avantajlı .

Bitfenizde Kontrolcü Vardı Yanılmıyorsam Önceden Buna Benzer Bir Versiyondada Vardı Kontrolcü .

Zoko Biraz Daha Büyük Olduğu İçin Daha Avantajlı .
Bitfenixin de rgbleri kontrol ediliyor bunun gibi Bitfenixin fan hızları kontol edilebiliyor da çok ucube duruyor be kasa buzdolabı gibi görünüyor

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
eyyüb
Fiyatına göre harika kasa ama yinede gittim lianli lancool 2 aldım almasam ilk secegim olurdu fiyatına göre harika kasa Alican fanları degisicen komple taş gibi olur.
Yada Fansiz halı satılsa ucuza alınır

Bayramdurmus

80+ Bronze
Tam anlamıyla mükemmel içi geniş 360mm sıvı desteği var bu fiyata böyle kasa zor tek kötü tarafı fanları iyi değil fanınız yok ise başka kasa bakmanızı öneririm yeni fan almaya kalksanız ne kadar tutar bilemiyorum

Ekler

• IMG_4430.jpeg
    IMG_4430.jpeg
    2.7 MB · Hit: 86

Zymnax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert
Fanlari sesli calisiyor denmis ama, BIOS'tan DC veya PWM'ye alip da hala sesli olup olmadigini deneyen var midir kasa sahiplerinden? Ona gore almayi dusunuyorum

Tam anlamıyla mükemmel içi geniş 360mm sıvı desteği var bu fiyata böyle kasa zor tek kötü tarafı fanları iyi değil fanınız yok ise başka kasa bakmanızı öneririm yeni fan almaya kalksanız ne kadar tutar bilemiyorum
Hocam şu bize bakan fanlar içeri hava üflese daha mantıklı olmaz mı sanki?
Sonuçta önden içeri giren serin havayı bileşenlere değmeden hemen dışarı atmış oluyorsunuz

Fanlari sesli calisiyor denmis ama, BIOS'tan DC veya PWM'ye alip da hala sesli olup olmadigini deneyen var midir kasa sahiplerinden? Ona gore almayi dusunuyorum
Fanlar direkt molexle bağlı ve son devirde dönüyor diğer tam devirde dönen fanları kullanmış biri olarak bence yazın idare edebilir ses seviyesi çünkü ya cam ya vantilatör ya klima açık fan sesini zor duyabilirsiniz ama kışın bilmem sonuçta cam pencere kapalı oluyor kaloriferler ses yapmıyordu galiba yani odada sadece bu varken rahatsız edebilir birkaç ay böyle kullanırım başka fana geçerim diye düşünen varsa dediğimi de düşünsün

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Mert Uysal
kasayi alcak arkadaslar icin yaziyorum fanlar berbat otesi ufleme yani cfm cok dusuk , cikardigi ses rahatsiz edici en kalitesiz cin mali fanlar . fanlar almadan almak isteyenler instagramdan adamla iletisime gecsinler daha ucuza alir
insanlar ne kadar kalitesiz parcalar kullandiysa hayatimda kullandigim en iyi kasa ve fani mukkemel diyen yorumlar bile var 😂sanirim 98model ilk pclerden gecis yapmislar

kaliteli fan almaya kalksanda zaten normal kasa fiyatlarina geliyor

Son düzenleme:

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
Fanları çok mu kötü? Almak için ramak kaldi😁
Fanları çok sesli sürekli kulaklık takmıyorsanız,kasa yanıbaşınızdaysa rahatsız edebiliyor.Thermalright Tl-c12c-s fan setini önerebilirim.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Volkan
Aldım kasayı artık bakalım 1490 a geldi ucuc nays ile.

Palo DAYI

80+ Gold
beyler ben su modelını alıcam kullanan varmı fanları nasıl sogutması ws ıyımı
ayrıyeten bu kasada hıcbır ındırım kodu olmuyor tık hızı kuponlarla kac defa denedım uygun olmuyor

Lela Man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Leyla Manser
su zoko marka alan kisilerin kendilerine saygıları yoktur kulaklara zarar gelen fanların sesleri , üfleme desen yok kasayı al gerisini cöpe at o zamanda pahalıya geliyor
beyler ben su modelını alıcam kullanan varmı fanları nasıl sogutması ws ıyımı
ayrıyeten bu kasada hıcbır ındırım kodu olmuyor tık hızı kuponlarla kac defa denedım uygun olmuyor

bu bende ki kasa fanları direk cöpe

Palo DAYI

80+ Gold
su zoko marka alan kisilerin kendilerine saygıları yoktur kulaklara zarar gelen fanların sesleri , üfleme desen yok kasayı al gerisini cöpe at o zamanda pahalıya geliyor

bu bende ki kasa fanları direk cöpe
neden sogutması kotumu yoksa ses bakımındanmı gurultulu

Top Bottom