Neler Yeni

ZOTAC Ekran Kartının Işıklarını Yakamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karaca
BEYLER YENİ PC TOPLADIM AMA ZOTAC EKRAN KARTININ HİÇBİR TÜRLÜ IŞIKLARINI YAKAMADIM BBİRİSİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ekran kartının modeli nedir?

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
BEYLER YENİ PC TOPLADIM AMA ZOTAC EKRAN KARTININ HİÇBİR TÜRLÜ IŞIKLARINI YAKAMADIM BBİRİSİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ
Dostum yeni almissin sanırım ama ilerde hatirlarsan ekran kartini beğenip begenmedigini soylermisin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
firestorm spectra girmiyor rgb ayarrlarına şuanda hiçbir ışığı yanmıyor arkadasşların evde sistemi toplarken spectra ya giriyordu sistemi söktüm eve getirdim hiçbir türlü girmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum yeni almissin sanırım ama ilerde hatirlarsan ekran kartini beğenip begenmedigini soylermisin?
kanka sistemi kurdum masaüstünden falan hiçbir ayar yapmadan cs2 girdim oyunun kendi ayaları hiçbişey yapmadım 700*900 arası
valorantta 900*1200 arası fps alıyor bence çok iyi

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
firestorm spectra girmiyor rgb ayarrlarına şuanda hiçbir ışığı yanmıyor arkadasşların evde sistemi toplarken spectra ya giriyordu sistemi söktüm eve getirdim hiçbir türlü girmiyor

kanka sistemi kurdum masaüstünden falan hiçbir ayar yapmadan cs2 girdim oyunun kendi ayaları hiçbişey yapmadım 700*900 arası
Valo felan işlemci oyunu reis işlemcin nedir?

Reis bildiğim hangi kart olursa olsun takar takmaz fabrikasyon ışığı yanmasi gerekiyor birde ben zotaca guvenmiyorum cok ucuz mal yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valo felan işlemci oyunu reis işlemcin nedir?

Reis bildiğim hangi kart olursa olsun takar takmaz fabrikasyon ışığı yanmasi gerekiyor birde ben zotaca guvenmiyorum cok ucuz mal yapıyor
kankam nvidia ortağı oldugunu biliyosun dimi kardom bana göre asusdan gigabyten iyi bir üretici bide işlemci ryzen 7 7800x3d işlemci var az önce de format attık rgbler yandı driver kurunca sonra nvidia geforce indirdim ordan güncelleme yaptım sonra söndü ışıklara

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
kankam nvidia ortağı oldugunu biliyosun dimi kardom bana göre asusdan gigabyten iyi bir üretici bide işlemci ryzen 7 7800x3d işlemci var az önce de format attık rgbler yandı driver kurunca sonra nvidia geforce indirdim ordan güncelleme yaptım sonra söndü ışıklara
Zotac olan her ürün piyasanın çok altında o yüzden guvenemiyorum reisya valla kişisel sorun

İşlemcin çok güzel bu arada piyasanin en iyi oyun islemcilerinden

Zexius

80+ Bronze
yeniden kastın sıfırmı eğer sıfırsa sıfır 3080 artık yok denecek kadar az çünkü satılmıyor karaborsada var

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karaca
yeniden kastın sıfırmı eğer sıfırsa sıfır 3080 artık yok denecek kadar az çünkü satılmıyor karaborsada var
hazır sistem almışlar ekran kartları hazır sistemde kapalı kutu geliyor ya kardo bende öyle bulup aldım yani 3080 ti çok az var zaten 0 ları

Top Bottom