Neler Yeni

Rehber Zowie Mouse Alınır mı? Neden Pahalı? Ne İçin Alınmalı? Lütfen artık linçlemeyin beni :)

Bymuco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mücahit suna
Teşekkürler emeğine sağlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler emeğine sağlık

roln

80+
Aynen kanka :D neredeyse tüm profesyonel oyuncular zowie mouselardan spin out ve kötü sensörden dolayı şikayet ediyor. Kendinde kontrol edebilirsin yüksek düzeydeki tüm oyuncular logitech mouseları tavsiye ediyor zowie gerçekten gereksiz abartılmış bir marka.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Aynen kanka :D neredeyse tüm profesyonel oyuncular zowie mouselardan spin out ve kötü sensörden dolayı şikayet ediyor. Kendinde kontrol edebilirsin yüksek düzeydeki tüm oyuncular logitech mouseları tavsiye ediyor zowie gerçekten gereksiz abartılmış bir marka.
Nerden böyle bir kanıya vardın gerçekten anlamadım :) Tabi logitech te kullanan oyuncular çok ama, Zowie kullanan da çokFallen , Device, XANTARES, Lucas, coldzera ve daha nice nice prof oyuncular kullanıyor bu markayı :) Zaten senin gibi düşünenler için açtım bu konuyu :) Hatta Xantarese sordular yayında neden hala eski mouse kullanıyorsun yeni okadar var ken diye? arkadaşlar parasında değilim ben bu mouse lerin stabilitesi çok daha iyi alıştığımız için de bırakamıyoruz demişti. ona bakılırsa stwie diye bi oyuncu var bilirmisin bilmiyorum ama adam hala g203 kullanıyor o na ne diceksin. alışkanlık meselsi bu :D

YigitElcin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Yiğit Elçin
FPS oyunları için Deathadder V2 mi, Zowie S1 mi almak daha mantıklı?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
FPS oyunları için Deathadder V2 mi, Zowie S1 mi almak daha mantıklı?
razer v2 biraz büyük bir mouse s1 biraz ondan küçük. Sitelerinden ölçülerine bak ilk olarak eline hangisi uygun ona göre karar ver. ikiside oluyorsa zowie yi tercih etmeni öneririm. tabi razerin 20.000 DPİ özelliğini kullanacaksan onu al :D

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Batyouone'daki beyaz renkli olanı çok güzel

YigitElcin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Yiğit Elçin
razer v2 biraz büyük bir mouse s1 biraz ondan küçük. Sitelerinden ölçülerine bak ilk olarak eline hangisi uygun ona göre karar ver. ikiside oluyorsa zowie yi tercih etmeni öneririm. tabi razerin 20.000 DPİ özelliğini kullanacaksan onu al :D
Zowie S1 126mm, Deathadder V2 127mm yazıyor. Sanırsam BenQ Zowie S1 alacağım.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Zowie S1 126mm, Deathadder V2 127mm yazıyor. Sanırsam BenQ Zowie S1 alacağım.
güzel mouse öneririm. Sende ricam bu konunun linkini biyere kopyala alırsna geldiğinde ilk izlenimlerini merak ediyorum bana yaz :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Güzel rehber.

roln

80+
Nerden böyle bir kanıya vardın gerçekten anlamadım :) Tabi logitech te kullanan oyuncular çok ama, Zowie kullanan da çokFallen , Device, XANTARES, Lucas, coldzera ve daha nice nice prof oyuncular kullanıyor bu markayı :) Zaten senin gibi düşünenler için açtım bu konuyu :) Hatta Xantarese sordular yayında neden hala eski mouse kullanıyorsun yeni okadar var ken diye? arkadaşlar parasında değilim ben bu mouse lerin stabilitesi çok daha iyi alıştığımız için de bırakamıyoruz demişti. ona bakılırsa stwie diye bi oyuncu var bilirmisin bilmiyorum ama adam hala g203 kullanıyor o na ne diceksin. alışkanlık meselsi bu :D
Xantares',n tüm yayınlarını izlerim kendisinin bir den fazla kez spin out problemi yaşadığına tanık oldum rahat 20-30 kez mouse hakkında şikayet ettiği ana şahit oldum sen galiba çok anlamıyorsun bu konulardan her şey dediğim gibi çoğu oyuncu bu mouselar an rahatsız çünkü problemli kullanılamayacak kadar değil logitech elbette kat kat daha iyi s1mple , niko gibi oyuncuları tanırmısın bilmiyorum ama onların kullandığı mouseları bir kontrol et derim ayrıca 500 TL verip çöp bir ürün kullanacağıma 1200 TL verir kaliteli ürün kullanırım senin paran yoksa sen kullanabilirsin iyi geceler <3

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Xantares',n tüm yayınlarını izlerim kendisinin bir den fazla kez spin out problemi yaşadığına tanık oldum rahat 20-30 kez mouse hakkında şikayet ettiği ana şahit oldum sen galiba çok anlamıyorsun bu konulardan her şey dediğim gibi çoğu oyuncu bu mouselar an rahatsız çünkü problemli kullanılamayacak kadar değil logitech elbette kat kat daha iyi s1mple , niko gibi oyuncuları tanırmısın bilmiyorum ama onların kullandığı mouseları bir kontrol et derim ayrıca 500 TL verip çöp bir ürün kullanacağıma 1200 TL verir kaliteli ürün kullanırım senin paran yoksa sen kullanabilirsin iyi geceler <3
xantaresin abonesiyim ben :) 2017 de lan turnuvasında canlı izledim :) canın elinde sorun var terleme probleminden dolayı eline iğne vurduruyor ve o şekilde oynuyor ter konusundan basksa bir şikayet ben görmedim. ki adam böyle bir şikayeti olsa anında 10 tane mouse aalcak pozsiyonda. Neden almasın ? :) ayrıca zowie mouse bir f/p ürünü değil. zowie ec2b nin suanda 700 TL gibi bir fiyatı var oda stok bulabilirsen. maksat para değil. Herkesin alışkanlık meselesi, bak yukarda belirttim stiwie2k diye bir oyuncu var. adam hala g203 kullanıyor :D sen hala diyotsun ki paran yoksa sen kullan bu adam benden dahamı fakir yani ? :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,648
Üyeler
140,234
Son üye
ömer3436
Top Bottom