Neler Yeni

Rehber Zowie Mouse Alınır mı? Neden Pahalı? Ne İçin Alınmalı? Lütfen artık linçlemeyin beni :)

BALANCE

80+ Bronze
Aynen kanka :D neredeyse tüm profesyonel oyuncular zowie mouselardan spin out ve kötü sensörden dolayı şikayet ediyor. Kendinde kontrol edebilirsin yüksek düzeydeki tüm oyuncular logitech mouseları tavsiye ediyor zowie gerçekten gereksiz abartılmış bir marka.
Umarım İRONİ’dir..

akan

80+ Bronze
Rival 3’ü 220 liraya alamasaydım koşarak alırdım, hala iade edip almak istiyorum ama gerek yok zaten nova 3’üm. :D

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Yazarım fakat şuan stokta yokmuş herhalde bekleyişteyim.
aynen stoklarda sorun olabilir şimdilik bu seriler var https://www.hepsiburada.com/ara?q=zowie
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rival 3’ü 220 liraya alamasaydım koşarak alırdım, hala iade edip almak istiyorum ama gerek yok zaten nova 3’üm. :D
seni rahatlıkla idare eder kardeşim ama ilerde yükselir sen ne dmeek istediğimi anlayacaksın :D

• Beğen
Reaksiyonlar: akan

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Umarım İRONİ’dir..
işin acı yani ironi değil :) böyle bi zowie düşmanı tayfa var ne yazıkki. Bu hayatta en sevmediğim şeylerden başında Fanboyluk ve haterlik geliyor. Ne var abi insanlar istediği şeyi alsınlar yok bu alınmaz şu alınmaz bi kötüleme çabası. Kendini ispatlamamaıs bir marka osla neyse zowie yani bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işin acı yani ironi değil :) böyle bi zowie düşmanı tayfa var ne yazıkki. Bu hayatta en sevmediğim şeylerden başında Fanboyluk ve haterlik geliyor. Ne var abi insanlar istediği şeyi alsınlar yok bu alınmaz şu alınmaz bi kötüleme çabası. Kendini ispatlamamaıs bir marka osla neyse zowie yani bu.
ben bildiğimi söyleyim bilmediğin sana kalsın deyip hiç uğraşmamak lazım. :D

BALANCE

80+ Bronze
2 seneyi geçiyor alalı. Masaüstünü satıp laptopta kullandım. Şimdi tekrar masaüstü topluyorum bitti oldu yine bunu kullanıcam. Yani hunharca kullanmama rağmen hiç üzmedi beni 1 kere bile

fiyatı- 300-400 arası birşeydi

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
2 seneyi geçiyor alalı. Masaüstünü satıp laptopta kullandım. Şimdi tekrar masaüstü topluyorum bitti oldu yine bunu kullanıcam. Yani hunharca kullanmama rağmen hiç üzmedi beni 1 kere bile
malzeme kalitesinden kastım bu işte. tamam ışık falan gösteriş yok ama uzun kullanımda yarı yolda bırakmıyor.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Işıkları çok severim ama her ekipmanın her şeyin disko topu olmasına gerek yok gerçekten mouse çok sade ben beyendim benim mouse um dan ışık fışkırıyor ama insan en son sıkılıyor sabit renk yakıyor benim gibi çünkü dikkat dağıtıyor birde kulaklıklarda ışığı son derece saçma buluyorum tek klavyede olsa yeter de artar ,kullandığın mouse un lod değeri nasıl çok dikkat ederim bir mouse alıcak isem her şeyden önce lod değerine bakarım

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Işıkları çok severim ama her ekipmanın her şeyin disko topu olmasına gerek yok gerçekten mouse çok sade ben beyendim benim mouse um dan ışık fışkırıyor ama insan en son sıkılıyor sabit renk yakıyor benim gibi çünkü dikkat dağıtıyor birde kulaklıklarda ışığı son derece saçma buluyorum tek klavyede olsa yeter de artar ,kullandığın mouse un lod değeri nasıl çok dikkat ederim bir mouse alıcak isem her şeyden önce lod değerine bakarım
bilmiyorum lod değerini nasıl bakılıyor? Ben mouse alırken dikkat ettiğin en önemli şey elime oturup oturmaması. En güçlü sensör de olsa en iyi ışıkta olsa eline oturmayan mpouse ile oyun oynanamaz. ÖZellikle fps oyunları.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
bilmiyorum lod değerini nasıl bakılıyor? Ben mouse alırken dikkat ettiğin en önemli şey elime oturup oturmaması. En güçlü sensör de olsa en iyi ışıkta olsa eline oturmayan mpouse ile oyun oynanamaz. ÖZellikle fps oyunları.
Siz eliniz kaldırarak mı oynuyorsunuz? Eğer öyle oyunuyorsanız zaten mouse havada tarama yapar ve bu eğim kaçırmanıza neden olur ve şikayetinizi yazardınız eğer elinizi kaldırmadan oynuyor iseniz benim için test edebilirmisiniz yada böyle bir sorun var mı

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Siz eliniz kaldırarak mı oynuyorsunuz? Eğer öyle oyunuyorsanız zaten mouse havada tarama yapar ve bu eğim kaçırmanıza neden olur ve şikayetinizi yazardınız eğer elinizi kaldırmadan oynuyor iseniz benim için test edebilirmisiniz yada böyle bir sorun var mı
aynen koldan oynadığım için elimi kaldırıyorum. Çünkü sağa sola dönüşler sensim düşük olduğu için koldan oluyur. Zaten bu zowie mouse ler o durumlarda aim kaçırmadığı için tercih ediliyor. Piyasada ki çoğu e sporcu halen kullanıyor.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
aynen koldan oynadığım için elimi kaldırıyorum. Çünkü sağa sola dönüşler sensim düşük olduğu için koldan oluyur. Zaten bu zowie mouse ler o durumlarda aim kaçırmadığı için tercih ediliyor. Piyasada ki çoğu e sporcu halen kullanıyor.
Eğim kaçırmıyorsa tamamdır hiçkimse bu mouse ışıksız o bu şu diyemez kazık diyemez mouse umu bir gün değiştirir isem çok uzakda değil Zowie alıcağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,847
Üyeler
140,567
Son üye
lykia28
Top Bottom