Yeni ilanlar

RED DEAD REDEPTION 2 HESABI
Merhabalar, Bana ait olan ve içinde RDR2 oyunu olan hesaplar mevcut. Hiçbirine girmedim. Tanesi 40TL Tüm hesapların; Şifre Mail Telefon numarası...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
0
ASUS TUF GAMİNG 165HZ 1MS CURVED VG24V
Merhaba arkadaşlar elimde asus gaming 165hz 1 ms curved vg24v modeli monitör var alalı 10 12 gün oldu sıfır diyebilirim fatura vs herşeyi mevcut...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
7
7. Belediye Binası 3 İnşaatçılı Clash Of Clans Hesabı
Hesapta 200 taş 3 inşaatçı vardır 10000 kara iksir depoda vardır aklımda bir fiyat yok almak isteyenlerle düşünürüm
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
21
Amd Ryzen 5 3600 İşlemci
Malum ekran kartı bulamadığımdan işlemcimi satıyorum.Tertemiz 1.5yıldan fazla garantisi mevcuttur.Apu işlemci alacağım.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
14
3 Boyutlu Kitap Kılıfı - Farklı Renkler ve Tasarımlar Vardır - İstek Örülür
3 boyutlu desenlerle sentezlenmiş üst kalite kitap kılıfı. Avrupaî kitaplar için daha büyükleri de örülür. İsteklerinize göre de örülür. Farklı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
26
300 TL'YE GOD OF WAR, SPIDER-MAN, WITCHER 3 GİBİ PEK ÇOK KALİTELİ OYUN İÇEREN PSN HESABI
Merhabalar PSN hesabımı ihtiyaçtan satıyorum. İçinde -Witcher 3 : Game of the Year Edition (Playstation Storeda şu anki değeri: 219 TL) -God of...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
25
Corsair Vengeance LPX 2x8 CL16 3000 MHz RAM
RAM'leri 1x8 1x8 şeklinde aldım, Dual kit olarak satın almadım ancak birbirleriyle stabil bir şekilde CL16 3000 MHz çalışıyorlar. Ver4.32...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
21
Photoshop Yapıyorum
Fotoğrafdan sivilce silme Arka plan değiştirme Fotoğraftan birini silme işlemleri yapıyorum ödeme yolu ininal veya steam oyunu olabilir dm den...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
47
Microsoft eski klavye
Eski Microsoft klavye ihtiyacım var, elinde olan varsa benimle iletişime geçebilir. Örnek bu model
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
41
Power Boost 400 Watt güç kaynağı
Ürün fotoğraflardaki gibidir. Kutu ve ürün bulunuyor sadece. Bir sıkıntısı yok imzamdaki sistemi sıkıntısız çalıştırıyor. Yenisini sipariş ettim...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
8
Valorant Points arıyorum 8400vp alacağım
Valorant Points arıyorum 8400vp alacağım
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
13
Ekran Kartı alınır
Ekran Kartı alınır 1,200.00 TL
Eskişehir içi 2. el ekran kartı alınır. tercihlerim GTX 670, GTX760 , R9 380 fakat eliniz de başka bir model kart varsa mesaj atınız modeli ile...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
27
4000 TL'ye kadar komple sistem Alınır
Ekran kartlı sistem arıyorum (garantileri kutuları faturaları vs hepsi olmak zorunda) Ekran kartı 1050'ti veya rx serisi ekran kartlı sistem...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
38
40 OYUNLU EPİC GAMES HESABI FİYATTA PAZARLIK PAYI YÜKSEK
Dostlarım Selamlar ben Elyaer. Paraya çok çok ihtiyacım var aileme destek olmam gerekiyor ve benim de aklıma bilgisayarımın neredeyse hiçbirini...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
55
Ark Surival Evolved+60 Tl kupon Epic games hesabı
Oyun şu an 50 TL steamde + 60 TL'lik kupon da var gmail-şifre değişir
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
7
Satılık Epic Games Hesabı
İletişim için önce mesaj atın eğer ciddi iseniz discordumu veririm Hesap içinde ark survival battlefront 2 gibi oyunlar vardır 60 TL lik kupon...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
12
Nba 2K21 + 60 TL`lik Kupon!
Evet oyun Epic Games´`tan alındı, Gmail hesabı ile verilecek içinde 80 TL üzeri 60 TL indirim kuponuda var
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
20
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
37
SteelSeries Apex 5
SteelSeries Apex 5 1,100.00 TL
Daha yeni dün dezenfekte ettim kutuya koydum hiçbir sorunu yok pazarlık olur ölü fiyat vermeyin
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Görüntülenme
20
Bursa İkinci El Çok Temiz
Ryzen 3 3100 -Msı a320m-a pro anakart -Corsair 8 gb ram bellek -Gtx 1650 Super ekran kartı -Adata 480 gb Ssd kart -750 w power supply 4 adet...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Görüntülenme
83
Top Bottom