Neler Yeni

Rampage'nin Forza 1200w PSU Alınır mı

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sama Forza modelidir ve Rampage markası bu modele etiket bastırmıştır. Sama Forza modeli için yurtdışında olumlu kullanıcı yorumları yüksek ağırlıktadır. Yurt içinde de Rampage Forza modeli hakkında da yorumlar bu şekildedir.

Bizim "bazı" kesim gibi modele göre değil de marka adına göre ürün değerlendiren ezbercilere bakma sen ürünü araştır kullanıcı yorumlarını oku.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
  • Beğen
Reaksiyonlar: Wedi

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Sama Forza modelidir ve Rampage markası bu modele etiket bastırmıştır. Sama Forza modeli için yurtdışında olumlu kullanıcı yorumları yüksek ağırlıktadır. Yurt içinde de Rampage Forza modeli hakkında da yorumlar bu şekildedir.

Bizim "bazı" kesim gibi modele göre değil de markaya adına göre ürün değerlendiren ezbercilere bakma sen ürünü araştır kullanıcı yorumlarını oku.
Teşekkür ederim

En İyi Cevap
7
Bizim "bazı" kesim gibi modele göre değil de markaya adına göre ürün değerlendiren ezbercilere bakma sen ürünü araştır kullanıcı yorumlarını oku.
Ben rampage marka model diye önermedim. Ezberci değilim. Doğrusunu öğrendim ve mesajlarımı sildim. Ancak bize böyle 'ezberci' demeniz beni üzdü. Daha nazik bir dil kullanmanızı beklerdim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,334
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
%80 sertifikalarından birini almanız için aslında kaliteli bir güç kaynağı üretmeniz gerekiyor. Çünkü kalitesiz bileşenlerle yüksek verimliliğe ulaşamazsınız. Daha kaliteli bileşen kullandığınız için zaten yüksek verimliliklere ulaşabiliyorsunuz. Kalitesiz bileşenlerin kaybı daha yüksek oluyor. Öyle kağıt üzerinde okuduklarınızda yalan yanlış bilgi yaymayın.

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
https://m.trendyol.com/fsp/aurum-pt...adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.8.8 o psu muhtemelen 1500 TL civarındadır az daha koy bunu al bana göre sama forza dan da iyi
Ben ucuza buldum Forzanın 1882 TL
1882 TL.PNG

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
Ben rampage marka model diye önermedim. Ezberci değilim. Doğrusunu öğrendim ve mesajlarımı sildim. Ancak bize böyle 'ezberci' demeniz beni üzdü. Daha nazik bir dil kullanmanızı beklerdim.
Adında rampage yazan ürün alınmaz diyorsun şimdi de böyle diyorsun

Top Bottom