Neler Yeni

Fitneesa gidersem hayatımda neler değişir

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Fitnesa başlamak istiyorum ama biraz kaygılıyım sebepleri şunlar : kas yırtılması , kısa boy ... Sizce de öyle mi bir de fitnnes a gidersem neler değişir hayatımda

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Fitnesa başlamak istiyorum ama biraz kaygılıyım sebepleri şunlar : kas yırtılması , kısa boy ... Sizce de öyle mi bir de fitnnes a gidersem neler değişir hayatımda
kızlar ''o neymiş öyle ya'' diye bakar arkandan.

Sakın bu sözler için kas yapma hocam

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Kas yırtılması bazı kişilerde yaşanıyor ve geçmesi biraz uzun sürebiliyor. Kuzenimde olmuştu 3-4 yılda anca azaldı görüntü olarak. Ayrıca kas yırtılması @Alexa'da da var.
Hayatında çok büyük değişiklikler olur. Genetiğin iyiyse harika bir vücuda sahip olursun. Özgüvenin artar, egon artar, daha sağlıklı yaşarsın.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kas yırtılması bazı kişilerde yaşanıyor ve geçmesi biraz uzun sürebiliyor. Kuzenimde olmuştu 3-4 yılda anca azaldı görüntü olarak. Ayrıca kas yırtılması @Alexa'da da var.
Hayatında çok büyük değişiklikler olur. Genetiğin iyiyse harika bir vücuda sahip olursun. Özgüvenin artar, egon artar, daha sağlıklı yaşarsın.
Sebebi nedir kas yırtılmasının

Satkanje

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Berkay akkaya
Yani günlük yaşamda etkileri olur fark eder mutlu olursun okula gidiyorsan havalı olursun disiplinli olursun görünüşü iyi olur

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Sebebi nedir kas yırtılmasının
Sebebi zaten kaslarımızı yırtarak geliştiririz. Yırtıp proteinlerle birlikte daha güçlü bir şekilde tekrar iyileştirilmesini sağlarız ki kaslarımız büyüsün gelişsin. Bazılarında görüntü olarak bu kas yırtılması kalabiliyor bir süre sebebini bilmiyorum.

Çok da iyi bir şey değil be hocam. Hatta hiç değil. Kendi arkadaşımdan biliyorum. Çocuk doğuştan kaslı. Ama bir ego var bir ego var. Elimin tersinden geçiresim geliyor.
Evet iyi değil ama yani ister istemez artıyor. Bir ortama girdiğinde vücut hatların belli olunca herkesin sana doğru bakması egoyu arttırıyor.

Muci46

80+ Bronze
Kas yırtılması yerine konuyu açalım direk sakatlıklar diyelim , neler değişir bana sigarayı bıraktırdı , bir arkadaşın dediği gibi disiplin getirdi.
Ama 2-3 ay yada isterse 1-3 yıl yapan bazı kişilerdeki egoist tavırları sergilemedim. Başka dışardan çok fazla övgü aldım , yediğim şeylerin hesabını yapar oldum :D malum tavuk , pilav , supplement derken.
Tavsiye ve öneri istememişsin ama tek temennim, umarım iyi bir salona ve iyi bir hocaya denk gelirsin. :kedi: :kedi: :kedi: :kedi:

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Evet iyi değil ama yani ister istemez artıyor. Bir ortama girdiğinde vücut hatların belli olunca herkesin sana doğru bakması egoyu arttırıyor.
Doğru. Bunu fayda gibi söylemişsiniz gibi anladım. (Türkçe has been killed)
kalabiliyor bir süre sebebini bilmiyorum.
Sebebi zorlamak. Ben hayatımda ilk defa sırt, kanat ve bel kaslarını çalıştırdığım halde ağır kaldırdım. Salonda eğilme kalkma hareketini 5KG lik disk ile yaptım. Yaparken zorlanmıyorsunuz ama 1 ay sonra bir bakıyorsunuz yırtık var.
Ha şu an sırtımda kanatlar olsun falan hatlar ciddi oranda belli. Havuza gittiğimde oraların belli olması bana ego katacak mı katacak 😁

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sınıftakiler senden korkar bir de

HAYALETT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
oğuzhan demirhan
önce spora basla sonra detaylara takılırsın :)

Top Bottom