Neler Yeni

Ryzen 5 5600x Max frekans farkı

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
Selamlar
Kara cuma indirimleri ile uzun zamandır beklediğim işlemciyi almaya karar verdim ama itopya bu sefer farklı bir şekilde sunmuş ürünü;

Bu iki işlemci arasında Max frekans farklılık göstermekte kağıt üzerinde farkları nedir acaba kafama takıldı far ettiğimde.

Feitan95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mehmet Orhan Çelebi
Aynı işlemci bunlar. Birisi tray işlemci yani kutusuz tepsi şeklinde geliyor yaklaşık 1 sene garantisi var. Diğeri normal kutulu işlemci garantisi falan daha fazla

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O halde fiyatı çok uygun değil bu indirimi bekliyordum yalan oldu 😕

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
O halde fiyatı çok uygun değil bu indirimi bekliyordum yalan oldu 😕
Fiyatı uygun mu size kalmış. 4-4.5 civarına ryzen 5 alıyorsunuz. Bu fiyata i5 11400 veya 11600 alıp b560 anakart da aldığınızda 4.5 etmiyor bile neredeyse

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
Fiyatı uygun mu size kalmış. 4-4.5 civarına ryzen 5 alıyorsunuz. Bu fiyata i5 11400 veya 11600 alıp b560 anakart da aldığınızda 4.5 etmiyor bile neredeyse
Anakart almış bulunmaktayım AMD uyumlu o yüzden Ryzen almayı bekliyorum yoksa Intel tarafına yönelirdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı işlemci bunlar. Birisi tray işlemci yani kutusuz tepsi şeklinde geliyor yaklaşık 1 sene garantisi var. Diğeri normal kutulu işlemci garantisi falan daha fazla
İtopya üzerinden 3 yıl gözüküyor orası hayalimi birde frekans değeri farklimi gerçekten teknik olarak fark varmı sitedemi yanlis yoksa

Son düzenleme:

abcdefg1234

80+ Silver
Bugünkü gaming gecelerini takip edin belki indirime girer ama indirime girse bile fiyatı şu anki dolar kuruna göre tahminimce 3500-3600 TL civarı olur.

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
Bugünkü gaming gecelerini takip edin belki indirime girer ama indirime girse bile fiyatı şu anki dolar kuruna göre tahminimce 3500-3600 TL civarı olur.
Hangi mecralarda indirimler bahsettiğiniz fiyatlar çok iyi

abcdefg1234

80+ Silver
Hangi mecralarda indirimler bahsettiğiniz fiyatlar çok iyi
yazdığım fiyat tamamen tahmini. İndirime girip girmeyeceğide kesin değil .Cuma günleri indirime girecek ürünler saat 19.00 -22.00 arası açıklanıyor. 22.00 da da fiyatlarını açıklıyorlar

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,449
İsim
oğuzhan ege
Selamlar
Kara cuma indirimleri ile uzun zamandır beklediğim işlemciyi almaya karar verdim ama itopya bu sefer farklı bir şekilde sunmuş ürünü;

Bu iki işlemci arasında Max frekans farklılık göstermekte kağıt üzerinde farkları nedir acaba kafama takıldı far ettiğimde.
gaming gecesinde bu işlemci 3.400 TL'ye düşmüştü her cuma gaming gecesi oluyor incehesapta.

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
gaming gecesinde bu işlemci 3.400 TL'ye düşmüştü her cuma gaming gecesi oluyor incehesapta.
Gelmedi bu sefer şansıma sence beklenir mi daha bekledikçe üstüne koyuyor fiyatta üst taraftaki itopya mpk kampanyasıda o frekans değerlerinin farkları kafamı bozdu

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Selamlar

Özellikler yazılırken hata yapılmış işlemciler birebir aynı. Sadece indirime giren model kutusuz, stok fanlı olarak satılıyor. Tek eksiği kutusunun olmaması yani.

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
Özellikler yazılırken hata yapılmış işlemciler birebir aynı. Sadece indirime giren model kutusuz, stok fanlı olarak satılıyor. Tek eksiği kutusunun olmaması yani.
O halde ben dahada zamanmadan alayım teşekkürler tekrardan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,864
Üyeler
140,261
Son üye
BEARXX
Top Bottom