Neler Yeni

İnceleme LENOVO LEGİON M500 MOUSE🔥💥🔥

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Keşke sizin incelemenizi görseydim am aldım yinede çok güzel mouse

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Herkese iyi forumlar gençler bugün aldığım Legion m500 mouse ile ilgili ufak bir inceleme yapicam sorularınızı cevaplicam şimdiden iyi eğlenceler.
Kasım ayında aynı ürünü almıştım.
İtopya'da indirim vardı, 190 TL civarında bir fiyata satın almıştım. Sensöründen dolayı tercih etmiştim.
Başlarda üründen memnundum. Ama 1.5 ay dolmadan sağ tuş içine çökmüştü. Aynı şekilde DPI yükseltme tuşu da yaylanıyordu.
Yani sağ tuş neredeyse hiç çalışmıyordu, DPI tuşu da tuşa parmağın ile basınca önce biraz içine doğru çöküyordu,
Biraz daha bastırırsan bazen işe yarıyordu. (bazen de basamıyordun)
20211227_225155.jpg
20211227_225220.jpg

İtopya'ya gönderdim, onlar da teknik servise yolladılar.
Acil olduğunu söylememe rağmen ürün kargolandıktan yaklaşık 8 gün sonra teknik servise verildi.
Bundan dolayı müşteri temsilcisi ile biraz sert bir görüşme yaptım,
Ayrıca sıfır alınmış bir ürünün 1.5 ay içinde böyle bir sorun yaşatmasının normal olmadığını belirttim,
Ürünün tamir edilip bana tekrar gönderilmesini kabul etmediğimi söyledim.
Görüştüğüm müşteri temsilcisi de kısa süre sonra ürün değişim olarak sonuçlandırdı.
Aynı ürünün yenisini gönderdiler, kenarda duruyor öyle daha kutusunu açmadım.

İndirimden Basilisk V2 almıştım, onunla devam ediyorum.
20220121_171300.jpg

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,210
İsim
Bilal Tepe
Kasım ayında aynı ürünü almıştım.
İtopya'da indirim vardı, 190 TL civarında bir fiyata satın almıştım. Sensöründen dolayı tercih etmiştim.
Başlarda üründen memnundum. Ama 1.5 ay dolmadan sağ tuş içine çökmüştü. Aynı şekilde DPI yükseltme tuşu da yaylanıyordu.
Yani sağ tuş neredeyse hiç çalışmıyordu, DPI tuşu da tuşa parmağın ile basınca önce biraz içine doğru çöküyordu,
Biraz daha bastırırsan bazen işe yarıyordu. (bazen de basamıyordun)
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

İtopya'ya gönderdim, onlar da teknik servise yolladılar.
Acil olduğunu söylememe rağmen ürün kargolandıktan yaklaşık 8 gün sonra teknik servise verildi.
Bundan dolayı müşteri temsilcisi ile biraz sert bir görüşme yaptım,
Ayrıca sıfır alınmış bir ürünün 1.5 ay içinde böyle bir sorun yaşatmasının normal olmadığını belirttim,
Ürünün tamir edilip bana tekrar gönderilmesini kabul etmediğimi söyledim.
Görüştüğüm müşteri temsilcisi de kısa süre sonra ürün değişim olarak sonuçlandırdı.
Aynı ürünün yenisini gönderdiler, kenarda duruyor öyle daha kutusunu açmadım.

İndirimden Basilisk V2 almıştım, onunla devam ediyorum.
Alıntıyı görüntüle
Bende hiçbir sorun olmadı valla hala kullanıyorum baya da oldu alali

hakmer11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömer MUT
1.5 senedir kullanıyorum özellikle FPS oyunlarında ergonomi olarak güzel imkan sağlıyor ve tepkisi çok hızlı. Herhangi bir problem yaşamadım, bende öneririm. Elektronik şans işi, en kaliteli firmalarda bile problemlerle karşılaşabiliniyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,210
İsim
Bilal Tepe
1.5 senedir kullanıyorum özellikle FPS oyunlarında ergonomi olarak güzel imkan sağlıyor ve tepkisi çok hızlı. Herhangi bir problem yaşamadım, bende öneririm. Elektronik şans işi, en kaliteli firmalarda bile problemlerle karşılaşabiliniyor
Evet en basitinden aldığım Asus 3070 ti rog bozuldu 2 3 gün olmuştu iade ettim gidip palit gamerock almıştım hiçbir sıkıntı yaşamadım

Top Bottom